Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-28év közötti lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-28év közötti lányok! Szóbaálnátok, elfogadnátok egy olyan srácot akinek szociális fóbiája van és elég zárkózott? Ez mellett pedig szépséghibája is van

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Bár fiúként válaszolok, de te megvennél egy olyan almát, amelyen látszik, hohy férges, de még a raktárból se hozták ki?
2019. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint leülsz egy emberrel beszèlgetni kialakul a vonzalom s miután megismertètek egymást együtt maradtok.


A szépség relatív, lehet javítani, lehet mulandó, lehet kompenzálni jó kèszsègekkel, szemèoyisèggel.


Èn ha alapból nincs valamilyen mód kommunikálni valakivel akkor nem megyek oda hozzá indirekt módon felszedni mert nő vagyok. De egy ilyen srác sose jönne oda.

Így nem tudom megismerni.


Ha meg is ismerem csoda folytán az a helyzet vèletlenèből adódik s nem azért mert képes kimutatni a vonzalmát.

Nekem kell, hogy érezzem vonzónak talál mert zavaró azon görcsölni hetekig mi a fenèt akar a másik ha nem ad egyértelmű jeleket.


Ha meg is ismerem s hurrá elmondja tetszem neki minnèl zárkózotabb annál jobban ki kell lépnie a komfortzónájából, hogy olyant tegyen ami nem csak neki jó hanem a lánynak, a kapcsolatnak is.

Ilyen különböző programok akár buli, mozi, kávèzni, fesztivál, közös hobbi, sport, ismerősökkel barátkozni stb.

Erre vagy képes mert szeretne fejlődni, nyit i a szociális keszsègek felè vagy bezárja a lányt is a maga mellè a világába

ami nem egy tartós dolog kivéve ha a lány is hasonló személyiség akinek erre van igénye.


Az egy jó dolog, hogy tudod milyen személyiség vagy. De ha szociális kapcsolatokra vágysz mint szerelem az nem csak két ember èrzelmèről szól, hanem, hogy képes legyen a személyiséged fejlődni, lazán, apránkènt. Nem kell nagypofájú mitugrásznak lenni. Csak felismerni mennyit vagy képes magad és a kapcsolataid kedvèèrt tenni.

2019. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Neked nem fóbiád van hanem egy beteg phasz vagy!
2019. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne állnék Vele szóba? Ha nem tetszik külsőleg meg van ez a betegsége valószínűleg nem járnék vele, esetleg barátként lenne esélye.
2019. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam szocfóbiás. Gyógyítható, ha beleviszel valamennyi energiát.
2019. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Neked kéne egy olyan autó ami kilométerenként lerobban.

10 litert fogyaszt már indítózásnál és az alváza rohad szét a rozsdától ?


Vagy élnél olyan ingatlanban ami nincs közművesítve. A falait a poloskák és patkányok lakják és az összes fal rohad szét a penésztől ?


Amennyiben erre 2 db NEM a válasz úgy gondold el hogy mért is várod el egy normális nőtől hogy egy olyannal járjon aki még a sarki pékhez is fosik kimenni kenyérért és valszeg munkaviszonya sincs.

Gondolom a nő tartson el téged.

2019. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem. És nem a szépséghiba miatt. Én társasági ember vagyok. Nem tudnék együtt élni egy szociális fóbiával küzdő sráccal.
2019. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha eljutnánk odáig, hogy rátaláljunk egymásra. A szociális fóbia azért ezt meg tudja nehezíteni, valljuk be.
2019. nov. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!