Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 év közötti srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év közötti srácoknak hol van lehetőségük ismerkedni? Hol lehet találni szingli lányokat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez elsőre hülyén hangzik, de hadd fejtsem ki egy kicsit bővebben.

Szóval, 22 éves egyedülálló, egyetemista fiú vagyok, akinek eddig teljesen kimaradt a csajozás. Volt, amikor nem is vágytam rá különösebben, de alapvetően inkább túlságosan félénk voltam hozzá régebben.

Mostanra annyiban javult a helyzet, hogy úgy érzem, képes lennék ismerkedni. Azokon a helyeken azonban, ahol megfordulok, azt tapasztalom, hogy szinte alig vannak szingli lányok. Nem viccelek, 10-ből olyan 1-2, legalábbis az egyetemen, ahová járok.

Ez elég rossz hír annak, aki most akarna ismerkedni. Úgy érzem, hogy ebből már kimaradtam. Az én koromban, aki nem szedett össze már valakit középsuliban, annak alig van esélye, mert ekkorra már a legtöbben komoly, hosszútávú kapcsolatban vannak (plusz azok a lányok is összeszednek már valakit, akik középsuliban még nem voltak pasizós típusok).

Plusz az, hogy szingli még nem azt jelenti, hogy automatikusan összejönne velem.

Szerintetek mit lehet tenni? Tudnátok ajánlani olyan helyeket/felületeket, ahol több az ismerkedni akaró, kb. velem egykorú lány?


(trollkodást mellőzzük, ha lehet...)



2019. okt. 27. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nézzél be a szekrény mögé, hátha odabújtak segg-fej.
2019. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Iskolában, munkahelyen, színház, mozi, sportolásnál, közös hobbi, baráti programok.....


Persze ha te egy gép mögött üldögélő, soha ki nem mozduló, 0 baráttal és szoc élettel rendelkező egyén vagy akkor ennek a mértéke a 0%-hoz közelit.

2019. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb sehol,en is igy vagyok.
2019. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
L
2019. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

"0 baráttal és szoc élettel rendelkező"

Ettől még nem lesz könnyebb semmivel sem barátnőt szerezni.

Nekem van egy fix baráti/haveri társaságom akikkel eljárkálok ide-oda, de többnyire ugyanarra a helyre. Most ettől könnyebb lesz barátnőt szerezni? Nem.

2019. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetemen se add fel, beszélgess több mindenkivel, aztán lehet hogy kiderül, hogy van akinek nincs párja.

Egyébként sok helyen lehetne, csak.. Hát nem könnyű. :D ez is attól függ, hogy ki milyen, van aki szinte bárhol elkezd beszélgetni valakivel.

Interneten lehet esetleg még, akár szerencséd is lehet, van akik interneten találnak párt.

Melyik egyetemre jársz egyébként?

2019. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak*
2019. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6: Köszi a tanácsokat!

Hogy melyik egyetem, az privát.

Akit pedig megbántottam volna azzal, hogy kevés a szingli lány, attól elnézést kérek. Nyilván ez rosszul eshet annak, aki történetesen éppen szingli, és én meg úgy teszek, mintha nem is létezne.

Persze, hogy léteznek. De pl.: az én szakomon a 11 lányból összesen 2-nek nincs párja. Ezt nem csak kitalálom.

2019. okt. 29. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:

"az én szakomon a 11 lányból összesen 2-nek nincs párja. Ezt nem csak kitalálom."


A 20-as nőkre van a legmagasabb párkapcsolati / szex igény. Ez neked még nem tűnt fel.

2019. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!