Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mutogat csomó nő rengete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutogat csomó nő rengeteg képet magáról?

Figyelt kérdés

Majdnem mindig az van, ha megtetszik valaki és szimpatikusnak tűnik, meg olyan mintha én is az lennék, akkor elkezdi küldeni a kép lavinát, alig lehet vele beszélni, folyton csak azt várja, hogy mondjam el, milyennek látom a képen.

Nem tudom hanyadik ilyen ismerkedésem már. És nem tudom mit kezdjek vele. Nem akarom öket megbántani, írom hogy nekem az a fontos, hogy milyen a személyisége, külsőre tetszik, de a személyiségére lennék kíváncsi. Aztán pár üzenet beszélgetés, és megint az a téma, hogy tudnám e csodálni ahogy kinéz, kb lényegében...


1-2 képet látnak rolam, nem vagyok egy nagy csoda, teljesen átlagos külsöm van, vannak akik ezt meg is jegyzik, hogy átlagos vagyok. Tehát nincs semmi extra bennem. A személyiségem is átlagosnak érzem. Vannak gondjaim, mint mindenki másnak és törekszem ezeket megoldani, mint mindenki más..


Nem értem mi a baj velem, miért nem tudok rendesen ismerkedeni, miért nem akarják a nők azt megismerni, hogy én milyen vagyok? Szinte nem is érdeklődnek.


Mi a baj velem?



2019. nov. 4. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Minőségibb nőkkel kellene ismerkedned, ők majd kiválnak a sokból, türelem.

Nyugodtan lerázhatod őket egyébként, nem vagy köteles isteniteni őket, gondolj csak bele forditott helyzetben mi hisztit levágnának :D

2019. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Van olyan, akinél érzem, hogy tombol a testiség és itt kimerül a dolog.

De legtöbb nőnél érzem, hogy van mögötte valami.

Mármint ami megfog. Alapból a beszélgetésnek azon a szakaszán van mindig ez, ha már kezdett megfogni benne valami. Aztán elmegy a kedvem tőle. :/

2019. nov. 4. 12:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem a legjobb taktika, de legyel oszinte.


Figyu, inkabb talalkozzunk es beszelgessunk, mert a szemelyisegedre jobban kivancsi vagyok.


A java ki fog hullani a rostan, de ez lenne a cel amugy is.

2019. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem kötekedés, de ezt a viselkedést a férfitársaid váltják ki a nőkből, mert csak az számít, hogy hogy néz ki a nő. A nők emiatt várják az állandó visszaigazolást, hogy igen, szuperül néznek ki. Mert lehet akármilyen okos meg angyali természetű, ha ronda.
2019. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Aki sokat postol, képeket oszt meg magáról, figyelemre vágyik. Illetve pozitív vissza jelzésekre. Ezzel növelve az önbizalmát. "tényleg jól nézek ki, ha ennyien mondják".

Általában barátnők, férfiak lelkesen kommentelnek, üzengetnek kicsit magamutogatóbb, többet mutató képeknél főleg.

Dicséretre, bókra minden nő vágyik. Akinek önbizalmi problémái vannak, meg főleg.

A látszat néha csak, egy szép nő is lehet lelkileg sérült, gyenge. Hiába a csúcs fotók,látszat életminőseg.

Másrészt a mások előtti felvágás is szerepet játszik, nők közötti rivalizálás.

Ha Neked küld képet, Neked próbál tetszeni. Ezzel felkeltve a figyelmed.

2019. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért de velem olyanok a nők, hogy zavarja őket ha túl hamar akarok találkozni. Kvázi mintha be akarnák magukat biztosítani, hogy csak akkor találkoznak velem, ha már 1000x hogy külsőre nem utasitom vissza öket.

Nem tudom ez miért van,pedig szép nők, nem tudom miért utasítaná öket vissza bárki a külsejük miatt.

2019. nov. 4. 12:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Rossz a technikád, ugyanis "hagyod" nekik azt, hogy belekerüljetek ebbe a spirálba. Eleve próbálkozz személyes ismerkedéssel...
2019. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jó de ha találkozni akarok azt mondják, hogy "elöbb szeretnének megismerni"...

Aztán ez a "megismerni", hogy jön a kép lavina.

2019. nov. 4. 13:14
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor előfordulhat, a képek nem a valóságot tükrözik... Igazából lehet van rajta felesleg, testi hibák stb.

És tesztelget, Téged ez zavar-e, minél többet mutat magából.


Van, hogy szinte felismerhetetlen egy-egy ember a netes képen meg a valóságban, annyira nem adja vissza.


az, hogy nem mernek találkozni, csak húzzák, egyértelműen az előző válaszom támasztja alá: önbizalomhiány, önértékelési zavarok. Nem bíznak benne, hogy tetszeni fognak Neked.

Illetve magától a kapcsolattól is félnek.


A netes társkeresők az ilyen nők és férfiak gyűjtőhelye. (kis túlzással).

Igazán "normális" embert nehéz, szinte lehetetlen neten találni. Persze, kivételek mindig akadnak.

2019. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem pl állandóan újabb és újabb fotókat kértek a férfiak online ismerkedés során. Kb a "szia" után már jött is, hogy van-e még képem.
2019. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!