Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mutogat csomó nő rengete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutogat csomó nő rengeteg képet magáról?

Figyelt kérdés

Majdnem mindig az van, ha megtetszik valaki és szimpatikusnak tűnik, meg olyan mintha én is az lennék, akkor elkezdi küldeni a kép lavinát, alig lehet vele beszélni, folyton csak azt várja, hogy mondjam el, milyennek látom a képen.

Nem tudom hanyadik ilyen ismerkedésem már. És nem tudom mit kezdjek vele. Nem akarom öket megbántani, írom hogy nekem az a fontos, hogy milyen a személyisége, külsőre tetszik, de a személyiségére lennék kíváncsi. Aztán pár üzenet beszélgetés, és megint az a téma, hogy tudnám e csodálni ahogy kinéz, kb lényegében...


1-2 képet látnak rolam, nem vagyok egy nagy csoda, teljesen átlagos külsöm van, vannak akik ezt meg is jegyzik, hogy átlagos vagyok. Tehát nincs semmi extra bennem. A személyiségem is átlagosnak érzem. Vannak gondjaim, mint mindenki másnak és törekszem ezeket megoldani, mint mindenki más..


Nem értem mi a baj velem, miért nem tudok rendesen ismerkedeni, miért nem akarják a nők azt megismerni, hogy én milyen vagyok? Szinte nem is érdeklődnek.


Mi a baj velem?



2019. nov. 4. 12:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10 én is szeretek látni legalább a nő arcáról egy képet majdnem az elején, hogy tudjam egyáltalán kivel beszélgetek.

Jól esik, ha küld egész testes képet is idővel, de nem 50-et 2nap alatt és közben azt várja, mondjam el milyen ő.


Nem tudom mitől van önbizalom hiányuk ennyire, nekem is van valamennyire, de nem akarok percenként visszaigazolást, milyen vagyok.

2019. nov. 4. 13:20
 12/16 A kérdező kommentje:
#9 ez a fura, hogy látom mögöttük a pozitív személyiséget, a képeik is tetszenek. Csak jobban látni akarom ki van a szép test mögött. És mintha nem hinnék el nekem a nők,hogy sok "szépség hibát" vonzónak tudok látni, ha vonzodom a személyiségéhez,és persze valamennyire külsőre is az esetem.
2019. nov. 4. 13:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Aki fotókkal bombáz és egyfolytában várja a dicséretet, az általában valami jól kinéző, de üresfejű csaj.
2019. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mitől van önbizalom hiányuk"

Csak néhány példa. Párkapcsolat, előző férfi nem szépen bánt velük. (ők mégis ragaszkodtak hozzá..), se veled se nélküled dolgok stb.

Illetve a face, insta által teremtett tökéletes világ.

Másoknak rengeteg barátjuk van, külföldi nyaralás, menő éttermek stb. Meg kell ezeknek az elvárásoknak felelni. Ha Neked ezek nincsenek, szar ember van.

Férfiaknál nyilván a pénz, menő ruhák, kocsi - ugyan ezek.


Megfelelő önértékelés nélkül ezeket tekintik sokan mérvadónak.

2019. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne tudom; miért van az, hogy a férfiak ahelyett hogy elmondanák magának a nőknek a problémájukat ide jönnek, hogy vadidegenekkel filozofálgassanak a "női elméről"?


Mert ez már olyan rohadt gyakori, hogy szerintem idegesítőbb, mint bármi amit a nők csinálnak.

2019. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a beetetés a sok képpel. Mindig írsz valmi bókot, ami róla szól, látszólag. Beetet a sok képpel, horogra akaszt, célja a képekkel a farkadnál fogva vezetni téged.
2019. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!