Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ilyan online társkereséső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyan online társkereséső oldal? (Lent)

Figyelt kérdés

Ahol a nők nem egyből házasodni, gyereket csinálni, csak dugni, kényszeresen párt találni, esetleg megmentőt találni akar, hanem egyszerűen ismerkedni, nyitni másik ember irányába, kapcsolatokat építeni és időt hagyni magának és a másiknak, hogy eldönthető legyen hogyan tovább? Lehetőleg ingyenes megoldások érdekelnek, mert azt, hogy a sötétség nagy úr tudom így is, nem akarok még fizetni is érte, illetve vásárolni és csatlakozni sem akarok semmilyen csoporthoz, oldalhoz.


34/F



2019. nov. 5. 22:26
 1/7 Lachesys ***** válasza:
100%

igen, bizonyara letezik olyan oldal, ahol a lelki serulteket, kapuzarasi panikosokat kiszurik par kerdessel az elejen.....

jah bocs nem. nincs ilyen. megis hogyan gondoltad?:D ha nem tetszik valaki skippelj es kesz.

2019. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásért, én magam sem tudom hogy sikerült. :D
2019. nov. 5. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

A társkeresőhöz csatlakoznod kell, hogy bárki rád találjon.

Miért kell így hozzáállnod a nőkhöz? Nem is értem mit vársz, hogy minden szingli nő élete happy?

2019. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, menj el a Békatutaj Egyesület párkereső túrájára februárban Zakopaneba. Hidd el, tizen x fő nő, ugyanannyi férfi lesz és jó eséllyel nem egyedül jössz haza. Mégha mint barátnő nem is jön össze, remek emberi kapcsolatok szinte mindig.
2019. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.

"ha nem tetszik valaki skippelj es kesz."

Igen, csak rengeteg az ilyen. Sokan jelölnek és ha írok nem írnak. Nagyon sok oldal kamu jelöléseket csinál. Sajna már nem fizetek elő mert sokezer ment el a nagy semmire.


3.

"Nem is értem mit vársz, hogy minden szingli nő élete happy?"

Szingli vagyok és happy az életem. Semmi okom keseregni. Én adni akarok nem nyakán lenni senkinek. Élvezem az életet, köszönöm én jól érzem magam. :)


4.

Nem tűnik rossznak, álltalában én szoktam ilyeneket kitalálni a barátaimmal. Igaz nem ennyire extrémeket, de jövő tavasszal egy jó kis olasz párnapos utat tervezek, ahol fotózhatok, aktív módon kikapcsolhatok.

2019. nov. 5. 22:46
 6/7 Fruzs33 ***** válasza:
Tinder,Love.hu
2019. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Fruzs33!

A tinderen fent vagyok most is és van egy rakat like-om és várom, hogy valaki ír is valamit, mert azért, hogy megtudjam, hogy tetszem Gipsz Ibolyának nekem nem ér meg 5000-ért előfizetni. Voltam a love.hu-n is már nem emlékszem mi volt ott. Aki ismerkedni akar az ír. Bemutatkozik, vagy kifejti miért van ott, én is így próbálkoztam, de válaszokat nem nagyon kaptam. Volt hogy igen de az 1000km-rrel arrébról. Pesten ez gondolom könyebben megy, vidéken ez nehezebb. Tinder is 80%-ban Budapestieket dobál ki. Nem egyszerű, főleg, hogy én inkább face to face vagyok jó, írocskálni nem szeretek. Az olyan személytelen.

2019. nov. 5. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!