Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire használható/eredménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire használható/eredményes oldal a Badoo?

Figyelt kérdés

Olvastam azt is, hogy csak akkor van értelme, ha fizet az ember, meg magától regisztrál és nehéz kiírtani a profilt utána, de azt hallottam, hogy sokan használják és sikeres ott a párkeresés.

Vélemény, tapasztalat, esetleg más alternatíva internetes párkeresésre?

20L



2017. márc. 12. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Nettó semennyire. Önbizalmat szerezni járnak fel a jónépek. Magas látogatottságú volt a profilom, átlag felettinek értékeltek, ott töltöttem pár hetet, mégsem csurrant-cseppent még csak egy találkozó sem, nemhogy randi, meg több... (F)
2017. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem inkább ne! Nem egyszer láttam már ott ismerőseimet regisztrálva, egyedülállóként, közben meg házas és gyereke(i) is vannak. A társkereső oldalakkal az a baj, hogy bárki azt mondd magáról amit akar.
2017. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Rakás fos. Inkább tinder akkor
2017. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

szar szar és szar

ne fizess semmilyen opcióért mert csak elhúzás...

2017. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha nő vagy simán jó az ingyenes is, fogsz kapni napi legalább 100 üzenetet az tuti :D A lényeg, hogy az ingyenesben csak akkor írhattok egymásnak, ha kölcsönösen "kedveltétek" egymást. Aki fizet az amúgy is írhat :D
2017. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Badoo tetszik a legjobban a társkereső oldalak közül és nem fizetős. Szupererőt 3 féle módon lehet szerezni ingyen, de nincs is igazán rá szükség. Vannak ellenőrzött profilok, amik mellett van egy kis kék pipa, az nagyjából kiszűri a kamufelhasználókat. Törölni is gyerekjáték a profilt.
2017. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nekem bejött, ott ismertem meg a férjemet, holott nem fizettem érte (ő sem).


a profilt meg gond nélkül töröltük mindketten, pedig facebookkal regisztráltunk.

2017. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nőként teljesen mindegy hova regisztrálsz, el leszel halmozva üzenetekkel.
2017. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Látom nagyon megoszlanak a vélemények róla itt is. :/
2017. márc. 13. 15:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Társkeresők általában fosok, de nőként ez neked nem számít, lesz kik közül válogatnod. A férfiak vérét szívja igazából a társkereső biznisz.
2017. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!