Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e olyan társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan társkereső oldal, ami alapján megtudnám, hogy kicsit is vonzó vagyok-e a csajok számára?

Figyelt kérdés
Tehát kifejezetten ilyen ismerkedős oldalra lennék kíváncsi, ahova elég sokan belépnek napi szinten és visszajelzést is kaphatok a külsőmre vonatkozóan. A Badoo-t ne említsétek, mert az egész egy ki****ott fizetős rendszer, amiben alig ill. teljesen véletlenszerűen lehet valakit megtalálni és nem ad hiteles képet. Kifejezetten ilyen "pontozgatós", de ingyenes oldalra lennék kíváncsi. Azért is lenne fontos, mert huszonévesen is még szűz vagyok, de sosem kezdeményeztem (még most sincs önbizalmam), de már nagyon szeretnék magammal tisztában lenni és rangsorolni magamat. Ja és természetesen a gyk-t felesleges megemlíteni, mert az anonimitás következtében ki tudja milyen ismerősbe botlanék. De ha valaki küld képet, akkor én is szívesen küldök magamról, hogy elmondja rólam a véleményét (de szigorúan csak csajok). A válaszaitokért előre is köszi.

2017. jan. 4. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
paratlan.hu-n minden nap 2 üzenetet lehet küldeni ingyen, felregisztrálsz és mondjuk 2-3 héten keresztül minden nap írsz két lánynak, aztán ha ennyi idő alatt már 1-2 válaszol is, akkor már egész biztos, hogy nagyon jól nézel ki. A netes társkeresés kb. esélytelen a(jól kinéző) férfiak számára(is), olyan szintű túlsúly van fiúkból egy ilyen oldalon, hogy az több mint kiábrándító. Az átlagos vagy csúnyácska lányok is rengeteg levelet kapnak, szóval ha bárkinek is válaszolnak, az már tuti nagyon megfogta őket, vagy a külsejével, vagy a szövegével. Esetedben ha te csak a külsődről akarsz visszajelzést kapni, akkor elég ha annyit írsz, hogy "szia van kedved ismerkedni" ez a létező legsablonosabb szöveg, ha valaki erre válaszol, annak tuti hogy bejössz.
2017. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, konkrétan olyan oldalt keresek, ahol csakis az arcom alapján pontoznak és nem kell megadnom ilyen több soros közhelyekkel teli szöveget a hobbimról/karrieremről/életfelfogásomról, mint a legtöbb társkereső megköveteli, hogy írj vmi elcsépelt bemutatkozó szöveget. Tulajdonképpen az lenne az elsődleges célom, hogy amennyiben ha esetleg egy csajnak tetszenék és akár hajlandó lenne velem beszélgetni, akkor kíváncsi lennék a későbbi véleményére is miután közlöm vele a valós testi paramétereimet. Ugye az összes társkeresőn meg kell adni egy magasság/testsúly számot, amely értékek elég negatívan tudják befolyásolni a "széppasi" indexedet, hiába vagy esetleg jóképű. Nos én ezen számok ignorálásával szeretnék csakis az arcomról visszaigazolást kapni.
2017. jan. 4. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Tinder, ott aztán az egész pofára megy.
2017. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!