Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan nőt, kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt, kit nem zavar, hogy egy másik nővel élek egy háztartásban?

Figyelt kérdés

Tudom ez perverz, de úgy élek vele együtt, hogy ö a "szolgám" én pedig az "ura" vagyok, nincs köztünk szexuális kapcsolat, viszont megmondhatom neki, kivel lehet együtt, mikor hova mehet stb. Ez teljesen közös megállapodás alapján megy, neki ez a fétise.

Hol találok olyan nőt, akit ez nem zavarna, söt a legjobb lenne, ha Ö is benne lenne a játékban.



2019. szept. 1. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Sehol
2019. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nézelődj. hármasban benne vagytok?
2019. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Attól függ milyen hármasban.

Én úgy, hogy másik férfi is ott van biztos hogy nem.

De pl volt hogy feljött hozzám nö, és smárolt vele ez engem nem zavar. Az sem, ha akar tőle valamit szexuálisan.

2019. szept. 1. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ez? A szürke ötven árnyalata? 😁

Próbálkozz! Lehet találsz...

2019. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jézus. Légyszi hagyjatok azzal a szappanoperával.
2019. szept. 1. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy pontosan hol az nem tudom, de az biztos hogy rendszeresen jár a hölgyemény terápiára.
2019. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nő még nem született meg.
2019. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!