Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy sok harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sok harmincas nő szingli?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Regota erdekel ez a dolog es gondoltam felteszem ezt a kerdest. Harmincas holgyek. Mi az oka hogy sok no kozuletek szingli? Nincs idotok vagy egyszeruen csak nem jon ossze?

Eleg sok ilyen not ismerek. Tok aranyosak, kedvesek,csinosak es szepek is. Ezert nem ertem hogy nincs nekik senki?! 22/F

Kort is irjatok legyszi:)


Nem..nem szingli harmincasokat keresek! Egyszeruen csak kivancsi vagyok!:)



#probléma #párkapcsolat #Harmincas nők
2019. okt. 17. 13:28
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
55%

A hiba a másik félnél van.

A f3rfiak nem olyanok mint a mai 30-as nők.


Egyszerűen az igények nem találkoznak.

2019. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon egyszerű. A húszas éveiket végig pörögték a farokkörhintán, azon éveket, amikor komoly kapcsolatot kellett volna kialakítaniuk és családot alapítani. Most, hogy ketyeg a biológiai óra, már szeretnék ezt pótolni, viszont a "jópashiik" továbbra is csak dugdosni akarják őket, aki meg korban hozzáillő harmincas, már nem fog 3x éves kiélt nővel kapcsolatot keresni, hanem az ideális, húszas éveiben járót keresi. Tehát nekik maradnak az egyéjszakás szépfiuk, a láthatatlan-szingli mama kedvencei és a már elvált nőcsábászok. Csakhogy egyik sem kell nekik. Sakk-matt.
2019. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
20%
Például azért, mert nem jók az ágyban.
2019. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
63%

ma 13:35


A hiba sosem a másik félnél van. Egyszerűen mert a "másik fél" az nem egy ember, hanem egy változatos ember tömeg. Ha közülük valaki senkinek sem kell, annak igen is oka van, nem pedig az összes ember hülye rajta kívül.


Egy jelenleg szingli F31

2019. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
#1 De ennyire eltero egy harmincas ferfi igenye egy harmincas no igenyeitol? Vagy az a problema h a legtobb no ilyenkor mar csaladalapitason gondolkodik?! Ok meg meg mindig csak dugni akarnak kotelezetseg/felelosseg nelkul?:D
2019. okt. 17. 13:41
 6/53 anonim ***** válasza:
84%

ma 13:41


Az #1 hülyeséget beszél. Nincs ilyen, hogy 30-as férfi igények. 30-as férfiak vannak és mindenkinek más igényei.

2019. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
87%
28 éves nő vagyok és nem pörgök farokkörhintán. Nem tudom, milyen ismerőseid vannak, hogy ezt nézed ki a nőkből, de mindegy is. Viszont a férfiak nem akarnak kapcsolatot, az a kevés, aki igen, az meg már kapcsolatban van. És az sem vigasztal, hogy mennyi apámkorú férfi hajt rám, mert abszolút nem a korosztalyukban keresgélek. Pluszban nem tudom, hova járnak az egyedülálló férfiak, mert semmilyen rendezvényen nem látni őket.
2019. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
91%

Elnézve a 30-40-es szingli férfiakat, nem lepődök meg. Nem vagyok pszichológus, nem értek hozzá, de mintha sok férfi idegileg sokkal kevésbé bírná a felnőtt létet és az önállósodást. Aztán addig halogatja ezt, amíg lesz belőle egy összetört, gyerekes 30-as alak, aki még mindig nem tudja, mit akar az élettől. De lehet, csak én ismerek ilyeneket, akiknek valahol fejben még mindig az anyjuk az egyetlen, igazi nő az életükben és néha el is hiszik, hogy minden nő úgy működik a párkeresésben is.


Aki meg nem ilyen pasi, az általában foglalt.


Majdnem 30 éves vagyok egyébként, én például azért voltam szingli, mert valahogy mindig folyt az élet körülöttem és másra kellett az idő, energia. Nem nem akartam kapcsolatot, inkább csak nem alakult soha úgy az életem, hogy megfelelt volna az életvitelem egy másik embernek. Sokáig tanultam, sokat dolgoztam és nélkülöztem, hogy önálló lehessek, nagyon sokáig teljesen elmerültem a munkámban és meg akartam mutatni, hogy elég jó vagyok abban, amit csinálok, sokáig kerestem a helyem és az értékeim és mostanra kezdett kicsit csökkenni ez a tempós életvitel... Nagyon sokáig nem is éreztem hiányát semminek, úgy éreztem, nekem egyelőre ez így épp elég (és volt néhány lakótársam korábban, akik hasonlóan éltek). Szóval bármilyen marhaság, mással voltunk elfoglalva. :)


28N

2019. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
21%
#7 Akár itt a GYIK-ken találsz több száz korodbeli, komoly kapcsolatra vágyó szingli pasit. Ahogy bárhol a világban. Ja, hogy azok "nyomorékok és lúzerek" akiken átnézel? Nincs ezzel semmi baj. Hogy aki dugna az nem akar komoly kapcsolatot veled? Ezzel sincs baj. Csak neked fáj.
2019. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
98%

31vagyok

Nemrég ért véget egy hosszú kapcsolatom nem voltunk házasok csak élettársak

A volr párom Belezugott eg kamaszlányba és otthagyott ...ennyi a nagy sztori

Tényleg kamaszlány volt 17 éves :)

2019. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!