Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek beszélgessek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beszélgessek el egy olyan nővel tinderen aki nem írt vissza de jobbra húzott?

Figyelt kérdés

Sose értettem az ilyen nőket, minél húz akkor jobbra, csak ego növelés.

Van egy nő aki bejelölt, nekem nagyon bejön írtam rá de nem írt vissza.

Viszont a Ceglédi zónázó vonaton szoktam látni ritkán. Gondoltam hogy ha látom legközelebb kicsit számon kérem hogy ezt miért csinálja, mi a jobb ebbe, miért szórakozik... Nyilván így se úgy se akar de így legalább kicsit rossz lesz neki...


2019. nov. 9. 18:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Én inkább ismerkednék vele a vonaton. Ha jobbra húzott, nem reménytelen a dolog.
2019. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Állj. Minden joga megvan arra, hogy ne írjon vissza, valószínűleg sokadik match voltál neki és valami teljesen hétköznapit írtál neki, amivel egyáltalán nem tűnsz ki a többi x közül. Neked viszont semmi jogod nincs számon kérni és nagyon szánalmas húzás lenne. Gondolkozz el magadon.
2019. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Ez nem igaz, ha neki joga van nem válaszolni akkor nekem jogom van megkérdezni ha már jobbra húzott, mi ez a kettős mérce?
2019. nov. 9. 18:07
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Oké, de akkor számíts rá, hogy azt a csekély érdeklődését is elveszíti irántad :)
2019. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De legalább tudom az okát
2019. nov. 9. 18:09
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem teljesen mindegy mi az oka? Nem is ismered. Ne legyél már ilyen kétségbeesett mert egy lány nem írt vissza...
2019. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6. Nekem ez nagy tragédia, nem szoktam hozzá ahoz hogy egy nő elutasíton...
2019. nov. 9. 18:16
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Na ha ekkora nőcsábász vagy felejtsd el, úgyis jön másik, nem? Szegény lányt meg hagyd békén
2019. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

#7 Jobb ha hozzászoksz, te Kriszcsöngréj.


Nem fog mindenki az öledbe hullani.


Tessék, itt egy zsepi, földig ér már a taknyod.

2019. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2%
A kérdezőnek ugyanannyi joga van kérdezni, mint a csajnak nem válaszolni. Nem valami elegáns dolog, az igaz, de hát nem válaszolni sem az. 1:1.
2019. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!