Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért pont tinderen vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont tinderen vannak a legjobb nők?

Figyelt kérdés

Ha felmegyek tinderre kB 80 százaléka az igazi csinos vonzó nő. Olyan jó nők....

De ez az élet is alátámasztja, ismerőseim között is általában a legjobb nők mennek fel tinderre..


2019. nov. 7. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Én fent vagyok tinderen ráadásul plusz előfizetésem van.

Valóban rengeteg jó nő regisztrál fel, de ha belegondolsz akkor nyilvánvaló, hogy miért. Ők tudják magukról, hogy jó nők így mit veszíthet ha felmegy.


Viszont ahogy én észrevettem ezek a csajok nem párt keresni mennek fel a tinderre, hanem az instagram -mukat hirdetni. Sok jó csajjal matcheltem, és általában jó "pick up line" -t használok, de nem lehet velük beszélgetni mert ritkán írnak. Mindegyik azt írja, instagramon jobban elérhetőek, és amikor felmész az instajára akkor a "privát profil" fogad...tehát először jelöld be.


Átlagosabb csajokkal jobban el lehet beszélgetni, tisztelet a kivételnek.


24/f

2019. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Én is elgondolgozom ezen.Ha otthon vagyok 12ker,akkor 1 km er belül mindenki top modell,jachtokon,trópusi szigeteken és minimum 10 millás verdák elött feszítenek tökéletes alak igényesen felöltözve.Olyanok akik csettintenek 1-et és az egész 5ker dizsi a lábuk elött heverne.nemtudnak már csak így ismerkedni vagy kamuk a profilok? Tényleg rászorulnak a tündér stb.re?
2019. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tinder stb 🙂
2019. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt, aki nagyon jó nő, de elég önbizalomhiányos, ő azért regisztrált a tinderre, hogy önbizalmat gyűjtsön.
2019. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyes fiú is van rajta! :D
2019. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!