Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme úgy randiznom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy randiznom, hogy sokat szorongok, és el vagyok akadva az életemmel?

Figyelt kérdés

Egy elég komoly elakadásban vagyok már évek óta, és azt érzem, hogy az egész már átment egy öngerjesztő folyamatba; minél közelebb kerülök a harminchoz, annál nagyobb a lemaradásom, és ez a tudat gátolja a haladást. Mint amikor azért nem tudja valaki elveszteni a szüzességét, mert szorong attól, hogy szűz. Kb. ugyanebben a helyzetben vagyok, csak más téren. Nagyon sok kimaradt az életemből, be kéne pótolnom egy csomó dolgot, de közben szükségem lenne egy kapcsolatra. Sőt, azt hiszem, arra lenne a legnagyobb szükségem. Sokan mondják, hogy addig nem lehet valakinek párja, amíg tőle várja a megoldást, de ezt én féligazságnak érzem. Szerintem meg a személyiségfejlődéshez egyszerűen elengedhetetlen, hogy az ember megtapasztalja a társkapcsolatot, az intimitást. Épp annak hiánya akasztja meg a haladást... én, amikor volt egy csinos barátnőm (igaz, csak nagyon rövid ideig), teljesen máshogy éreztem magam belül, olyan voltam, mint akit kicseréltek. Társaságban is egész máshogy néztek rám, és ez visszahatott az önértékelésemre. Meg önmagában az a tudat, hogy valaki szeret, elfogad, és van kivel nemi életet élni. Ezek nélkül úgy gondolom, nem lehet egészséges egy fiatal.


Most is randiztam egy lánnyal, és egyszerűen nem tudom, mennyit szabad elmondanom ebből neki, mert félek, hogy ha elkezdek a problémáimról meg az elakadásaimról beszélni, akkor azzal kiherélem magam a szemében. Próbálom ezt nem mutatni, de attól még szorongok. És nem tudom, hogy ezzel tud-e rám férfiként tekinteni. Nem akarom leértékelni magam. Szerintetek?


2019. nov. 9. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2019. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu
2019. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Ez azért számít, ha gondolod írdd meg!:)
2019. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Egy férfinek a rendszeres szex is elég a teljes körű funkcionáláshoz nem kötelező egy kapcsolat.


Ezzel nem azt mondom, hogy a szexkapcsolat jobb, vagy fontosabb a párkapcsolatnál, szerelemnél!!! Csak ha egy férfi kap szexet, akkor már jól elvan az élet azon területén és tud koncentrálni más dolgokra, pont amit most te is szeretnél

2019. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki máshogy működik, ezért a "szeresd magad, boldogulj egyedül" típusú klisék helyett személyre szabott tanácsokra van szükség, mert teljesen más dolgok motiválnak.

Ugyanebben a helyzetben vagyok.

Annyit tudok tanácsolni, hogy el kell fogadnod a szereped és olyan társat keresni, aki azokban a dolgokban erős, amikben neked segítségre van szükséged.

Ha a lány független, erős és az a feladata, hogy mások előrejutását segítse, akkor előre tud lendíteni és nem kéri azokat a dolgokat, amikben nem vagy jó, mert megoldja magának az előrejutást.

Ha viszont ő is felfelé kapaszkodna valakin, akkor felejtős.

2019. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!