Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha úgy érzem, nem értenek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, nem értenek meg a srácok, de általában az emberek se, akkor mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy mikor beszélünk egy témáról, nagyon üres a mondanivalójuk szerintem. Nyilván nem egy adott támára gondolok, hanem nagyjából az összesre. Értelmes emberekkel beszélgettem, nem ez a baj, csak valahogy mintha máshogy látnák a világot, mint én. Na de mindenki??
2019. nov. 10. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nem találtad még meg azt, akivel közös nevezőn vagy. Nem kell elkeseredni, majd lesz ilyen is. Nyilván nem tudjuk hogy pontosan mit értesz a 'máshogy látják a világot' alatt, így nehéz konkrétumot mondani :)
2019. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egó szereti a saját nézőpontját különlegesebbnek láttatni más egókénál.
2019. nov. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ne törekedj arra, hogy megértsenek. Inkább arra törekedj, hogy ne érdekeljen, hogy megértenek e vagy sem.
2019. nov. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan ezt érzem a nőkkel, meg úgy általában az emberekkel.

Szerintem ez személyiségtípus függő, az sem biztos, hogy mi megértenék egymást, bár kíváncsi lennék rád.

Szerintem ettől nem vagyunk többek, sem kevesebbek, mint a környezetünk, egyszerüen csak picit mások vagyunk.

2019. nov. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress olyanokat, akikkel egyezik az érdeklődési köröd. Akkor lesz miről beszélni. Mert hiába egy történész és egy matematikus mindkettő lángész, még nem fognak nagyon tudni beszélgetni egymással ha érted mire gondolok. Te sem tudsz bármiről beszélgetni, maximum 1-2 dologról amiben otthon vagy, a többiről csak "üresen", ahogyan te fogalmaztad. Ha zavar a dolog, akkor találd ki miről beszélnél szívesen, milyen lenne a "nem üres" beszélgetés számodra, és keress olyan embert, aki ezekben a dolgokban van otthon, amit vársz.
2019. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Randikon eleve az ember nehezebben kommunikál, mert a másik fél köti le és a vonzódás. Én úgy voltam a lányokkal, hogy egymáshoz bújtunk és élveztük, hogy ez milyen jó, elolvadtunk egymás karjaiban és más beszédtémára nehéz volt koncentrálni.
2019. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!