Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha bemegyek egy edzőterembe...

Ha bemegyek egy edzőterembe teljesen elveszve, úgy hogy még életemben nem voltam kondiban, és fogalmam sincs hogy kezdjek neki, általában segítőkészek, vagy kinéznek?

Figyelt kérdés
És ha segítséget, tanácsot, útmutatást, akármit kérek, szoktak segíteni pl az ott lévő edzők (mert gondolom csak vannak), vagy ehhez külön fizetni kell már elsőre is?
2015. szept. 30. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legelső nap az edzőteremben dolgozó edzők megmutatják a gépeket, hogy mi, hogy működik. Ha valamelyik gépnél nem tudod mit kell csinálni, akkor szólsz, és megmutatják.

Én volt, hogy szóltam egy ott edző emberkének, hogy mutassa már meg, hogy működik, és szó nélkül segített. Pedig egy túlsúlyos voltam elég durván.

Szóval egy normális konditeremben kap segítséget az ember.

2015. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy fogod érezni, hogy kinéznek, de ez nincs így. Merj segítséget kérni és kellemesen fogsz csalódni. Még a legantipatikusabb ember is segítőkész tud lenni.
2015. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon pozitív tapasztalataim voltak, akit megkértem, az szívesen segített. De lehet trükközni is: pl. sokáig piszmogsz a vizeddel / az mp3-lejátszóddal stb. a terem sarkában, közben figyeled, ki hogyan használja a gépeket, aztán pedig magabiztosan odamész, és leutánzod, amit láttál. Figyelem: kicsi súllyal! :) Ha olyan terembe mész, ahol nincs edző, érdemes előtte jó sok videót megnézni a gyakorlatokról. Sok sikert!
2015. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem árt ismereteket szerezni a dolgokról, mielőtt odamész, de egyébként eléggé magától értetődő minden. Tehát rá lehet jönni a dolgokra.
2015. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valójában észre sem fognak venni edzés közben, de nem azért, mert kinéznek,hanem mert mindenki el van foglalva magával.


Az első alkalommal meg az edzők segítenek.

2015. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!