Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ennek a videónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a videónak az első 3 másodperce megmagyarázza, miért nem volt soha barátja ennek a csajnak?

2019. nov. 10. 15:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2019. nov. 10. 15:27
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Reklámot hallottak!


És most folytatjuk műsorunkat a vastüdőben élni kényszerült szomorú bohócokról. A helyszínről élőben jelentkezik a bikinis törpe.



De most komolyan, ezek a kérdésnek álcázott promók, mire jók? Amúgy igen (nem fogok rámenni, nem növelem a nézettségét a kérdésed hatására) biztosan 3 másodperc megmagyarázza ezt az amúgy bonyolult dolgot. Seems legit.

2019. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Rossz kategóriában vagy.
2019. nov. 10. 15:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként pont azért nem bonyolult, én is csak ennyit láttam a videóból, részemről az első 3 másodperc megmutatja hogy miért nem tudja elviselni egy férfi sem ezt a nőt.
2019. nov. 10. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
3 mp-et láttál, de azért az első linked 2 percnél van :D
2019. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Mi a lényeg a 3 másodpercben? A röhögése vagy a macija? Mindkettővel simán találhat pasit.
2019. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a nő az összes létező férfivel találkozott volna, lehet hogy sokan pont őt keresnék de mivel nem egy tucatnő, nem találnak ilyet. Engem mondjuk a szoba berendezés irritál... Annyira giccses már.
2019. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Dagadt.. Ha rajtam múlna nem is lenne barátja.
2019. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond vele? Az, hogy irritáló egy kicsit a nevetése? Nem egy ilyen embert ismerek, van kapcsolatuk.
2019. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten szimpatikus az első pár másodperc. Mármint képes felhőtlenül csak spontán nevetni, szereti a plüssöket, nem egy savanyú életunt liba. Hol itt a gond?
2019. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!