Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen igazán baráti társaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen igazán baráti társaságom, így nagyon keves esélyem van párkapcsolatra, nem tudom hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Interneten szoktam, de valami más kéne. Ötletek?
2019. nov. 12. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem olyan irányban lehetne ami tényleg érdkel. abban tudsz jól beszélgetni.


pl ha imádod a technot, akkor jó lehetsz techno bulikba, mert látszik majd rajtad, hogy boldog vagy ott, meg ismered és végtelen ideig tudsz róla beszélgeti. de ha nem szereted akkor csak feszengeni fogsz. ez csak példa. arra, hogy magadat ismerd, meg bontsd ki és az vigyen valahova.

2019. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz sehova akkor marad az internet. Én is ott ismertem meg a párom, sok sikert
2019. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Környéken ahol lakom semmi szórakozás ymeg egyéb lehetőség nincs ismerkedésre.. Elég kihalt környék..
2019. nov. 12. 12:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel foglalkozol?

Munka, tanulmányok, hobbi alapján a legjobb ismerkedni, így már is lesz közös téma, programlehetőségek és sokkal könnyebb élvezni az együtt töltött időt, mintha csak egymást méregetnétek.

Ha barátokat szereznél, az is jó lenne. Minél több barátod van, annál több a lehetőséged ismerkedni az ő barátaikkal, ismerőseikkel.

2019. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Falusi vagyok. Átérzem a szitut. Ezen a környéken is csak dolgozni meg aludni lehet. A szabad női felhozatal gyerekes anyukákból meg lelkileg flepnisekből áll.

Plusz mindenki totál magába zárkózott és prűd.

2019. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt is hasonló a szitu amúgy
2019. nov. 12. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát pl. a buszon volt egy nő akivel jókat dumáltam hazafelé ha épp mellém ült. De neki volt párja csak jó volt velem beszélgetnie.

Az ilyen helyzetek általában megfelelőnek az ismerkedésre. Vagy pl. az egyik boltba időnként bemegyek hazafelé. Pár szót lehet az eladónak is mondani, pl. legyen szép napod, szép hétvégét kívánok, esetleg megdicséred a szemét, a haját. Legközelebb pedig megkérdezheted milyen napja volt, esetleg bemutatkozhatsz neki. Csak a fokozatosság a lényeg ha nehéz kontaktot teremteni vagy az egyikőtök kicsit magának való.

2019. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és az #5-ös és #7-es választ is én írtam.
2019. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs a környéken város, ahol vannak programok? Koncertek, szervezett kirándulások, vagy akármi? Merre laksz, ahol ennyire nincs semmi?
2019. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Életvitelbeli változtatás szükséges...én a helyedben érdeklődésednek megfelelően jelentkeznék egy tanfolyamra, képzésre, ott hasonló érdeklődésű, kvalitású emberekkel találkozhatsz. Keresd Önmagad, ne függj másoktól! Sok sikert Neked! HAJRÁ!!!
2019. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!