Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire működhetne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhetne egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én 26 éves srác vagyok. Voltak nehezebb periódusaim, voltam munkanélküli is. De inkább otthonülő fajta vagyok, most, hogy pár hónapja van viszonylag normális munkám, azon az egyetemen vagyok rendszergazda, ahol tanultam, azóta próbálok tartalmasabb életet élni, jobban odafigyelni magamra. Most se vagyok egy Krőzus, de haladok valamerre, szeretnék többet kihozni magamból. Új dolgokat próbálok ki, régieket kezdek újra.


Összefutottam egy lánnyal, aki még csak tanul az egyetemen, a facebookja szerint nagyon mozgalmas életet él. Táncolni jár, labdajátékot űz, úgy néz ki, hogy cserkészkedett is, kórusba is járt, illetve járt a világ sok pontján, míg én nem. Valamiket szívesen kipróbálnék a hobbijai közül, és megpróbálnám felvenni vele a tempót. Viszont félek, hogy az én lassú megfontoltságom kevés lenne neki. Mennyire működhet egy olyan kapcsolat, ahol az egyik fél pörgős, a másik lassabban él? Lehet, hogy a fél fogára se lennék elég? Ő 20 éves körül lehet, ha ez számít valamit.



2019. nov. 12. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Magad miatt szeretnél változni, vagy a csajok miatt?
2019. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az az életem nem volt élet, hogy csak otthon döglöttem a gép előtt. Sőt még most is sok van abból, hogy csak itthon facebookozok, vagy semmi értelmeset nem csinálok a gépen.
2019. nov. 12. 23:56
 3/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolat két személyiség közt van. Te semmit se írtál személyiségről.


Ezen merengj aztán kezdj önismeretbe.

2019. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennek előnye is van. Én is lusta vagyok, viszont ennek köszönhetően rengeteg megtakarításom is.

Én is csak dolgozom, aztán otthon gubbasztok a 4 fal közt. Ha saját lakásom lesz, akkor annyival fogok többet csinálni, hogy eljárok a boltba ezt azt venni, ami szükségszerű. De úgy gondolom, hogy akkor is otthon fogom verni a répát. Egyszerűen nem vonz semmi. Még az sem, hogy eljárjak valahová kirándulni. Max bicikliznék egy hosszabb túrát csinálnék, de egyedül nem jó. Meg bármi történhet az emberrel egy hosszabb túra során ezért jobb, ha minimum 2en veszünk részt benne. Gyermekként sem voltam társaságfüggő. Ez rám ragadt. Ebből kell kihozni a legtöbbet.

Ha nem vonz a társaság, az utazás, akkor temetkezz te is a munkába. A lényeg, hogy nap végén érezd azt, hogy nem volt hiábavaló a napod. Vagy tanulj valamit. Online is lehet rengeteg anyagot találni. Engem a pénzügyek érdekelnek. Jó lenne, ha még lakást sem kellene vennem, hanem szimplán a befektetéseimből megteremthetném magamnak azt a színvonalat, hogy egy kisebb albérletet fedezni tudjak belőle. Erre keresem a megoldást. Sok pénzem van 10+millióm. De lehet még mindig nem elég a célomhoz. Sőt. Talán 1-2 éven belül... ámen.

2019. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ami engem illet szeretek a természetben lenni, kirándulni, biciklizni. Szeretem a környéket, ahol élek. Szívesen olvasgatok, főleg a romantikusabb történeteket. Szeretek főzőcskézni otthon. Szeretek klasszikus zenét hallgatni, inkább régivágású vagyok kicsit.
2019. nov. 13. 10:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Mint írtam ennek is megvan a maga előnye. Én is lassú folyású vagyok, de ha elérem a hőn áhított célomat, akkor megpróbálok majd én is élni egy kicsit.

Nem vagy az-az egyszer élünk típus. Ez sem baj. Ha bajod van vele, akkor kapálózz, pörögj.

Én nyugalmas, gondtalan életre vágyom. Ezt meg kell alapoznom. Neked ez a fontos, neki más. Senkinek nincs joga bírálni az életviteled. Csak tudd az okát, hogy mit miért teszel. Ha csak azért, mert lusta vagy, akkor gáz. :D

2019. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen.


Mindenkinek szüksége van amúgy énidőre. Amíg ő táncol, te otthon ülsz. Ha mindketten elfogadjátok a másik életvitelét, és nincs lenézés/féltékenykedés, akkor működhet.

2019. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érzelmi intelligencia függvénye
2023. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó rég írtam...Felhozta a gyakori egy új válasz miatt. Azóta végre újépítésű lakásom lett önerőre. Ezt csak a jövőbeni énemnek írom aki majd ezt is visszaolvassa! Megérdemled, hogy kipattints egy sört! Üdv a múltból!
2023. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!