Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhetne jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhetne jó kapcsolat, alakulhatna ki szerelem egy magyar fiú és egy cigány lány között?

Figyelt kérdés
Fél éve jött az iskolámba egy lány, és hát cigány, de nem koszos büdös cigánylányra kell gondolni. Egy nagyon igényes, jól öltözött, gyönyörű lány. viselkedésén és beszédén/beszédstílusán, nézésén látszik hogy talán kicsit lekezelő a magyarokkal. 3 hónapja hogy emberszámba vesz, sokat beszélgetünk suliba is és írogatunk egymásnak, nagyon szeretni való édes kedves vicces lány és úgy érzem kezdek bele esni és úgy érzem lenne esélyem nála, viszont félek attól, mi lenne ha összejönnénk, hogy kibontakozna jobban a "cigányosabb" énje, szerintem előttem és a többiek előtt próbálja visszafogni magát viszont családjában saját barátai, fajtájával másképp viselkedik nem tudom értitek e mire gondolok. Aztán ha esetleg szakítanánk, vagy bármi lenne akkor rettegjek a 4 bátyjától meg a nem tudom tizenhány unokatesójától? Szerintetek működhetne ilyen kapcsolat ahol mindkét fél teljesen szinte másvilágból való? Meglehet szokni hosszútávon az ilyen úgymond "forróvérű embereket" ?

2015. jan. 28. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Mára kioffoltál :"DDD THX (amúgy kicsit sem vagy rasszista)
2015. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Sztem simán, miért ne. Az előítéletek a nagy többségre vonatkoznak, kivétel mindig van. De arra készülj fel, h. sok negatív visszajelzést fogsz kapni, és ezek nagyon primitívek és bántóak tudnak lenni.
2015. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Tégy egy próbát.

Ő is csak ember és csak egy lány. :)

Ha összejön veled akkor azért szeret és tetszel neki aki és amilyen vagy. Tehát csak bátran!

2015. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem.

Egy normális ember cigánnyal sosem kezd.

Egy roma lánnyal viszont nincs összefüggésben.

2015. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Még ha normálisnak tűnik is, szinte biztosan nem az. Ha ő maga normális, akkor pedig a családja fog terrorizálni. Cigánnyal soha, semmilyen körülmények között nem kezdünk!
2015. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Milyen jó ez az ország! Ezek az előítéletek, meg minden.
2015. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Cigány és cigány közt hatalmas különbség lehet! Szóval jobb lenne az előítéleteket félretenni, nem mindegyik segélyen élő bűnőző!

Szóval kérdező, szerintem nyugodtan próbáld meg :) Mondjuk arra tényleg figyelj milyen családja, mert lehet azok húznák a szájukat, hogy a lányuk nem cigóval jár... A többiek véleményét meg s£ard le :)

2015. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%
Hallgass az érzéseidre, és tedd félre az előítéleteket!
2015. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csinálj neki gyereket és vedd fel a támogatást. XD
2015. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tomi35 válasza:
Ha már igy kérdezed, hogy meg lehet-e szokni, akkor az már régen rossz.
2015. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!