Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is aki úgy érzi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heart of Darkness kérdése:

Van más is aki úgy érzi, hogy soha nem lesz már alkalmas egy normális kapcsolatra vagy nem lesz normális kapcsolata?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy megbízni valakiben vagy csak szimplán megszeretni egy olyan embert akit eddig nem ismertél vagy csak szimplán érzelmileg kiegyensúlyozottá válni. Más nem érzi reménytelennek ezt az egészet?

2017. szept. 28. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Igazabol jobb ha leszrom, erre jotrem ra :)
2017. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Csak lesz egyszer annyi pénzem...:)
2017. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
De, vannak ilyen nyomoroncok rajtad kivul is, de neked ettol nem lesz jobb hihike.
2017. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én magamat alkalmasnak érzem rá ismét, inkább attól tartok, hogy kifogok egy (korábbi életét IS tekintve) ribit, aki ártatlan báránynak adja ki magát. Illetve tartok attól, hogy valaki annyi mindent igyekezne-e megtenni a kapcsolatunkért, mint rám jellemző. Plusz egy kicsit a kölcsönös érdeklődés, közös célok, tervek meglététől is tartok, remélem találok ilyen nőt.
2017. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, van más is így ezzel. Alapvetően fenntartással kezelek minden érdeklődőt, mert van bennem félsz a korábbi tapasztalatok miatt, egy destruktív viszonyhoz képest sokkal jobb egyedül, sőt mivel zárkózott vagyok, többnyire jól is érzem magam csendben, nem remegek egy partnerért. Mivel az utóbbi években osztottam néhány kosarat, azt gondolom nem vagyok alkalmas már a párkapcsolatra, holott lehet nagyon is menne, ha a megfelelő ember kerül utamba.

Reménytelennek semmiképp nem mondanám, talán nálam/nálad hosszabb időbe telik. :)

2017. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ezen agyalnék állandóan, akkor bekattannék (bár lehet, hogy ez már megtörtént). Szóval nem érdekel, lesz, ami lesz.
2017. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-asan üzenem te egy idióta vagy! Lehet jelenteni a válaszom egyébként XD Szóval kíváncsi vagyok rád te aztán milyen tökéletes férfi vagy nő lehetsz! Na azt már nagyon régen tapasztaltam, hogy a hozzád hasonlók vannak pont akik osztják az észt, közben meg semmi, nulla az ember, már elnézést.

A kérdezőt pedig, megtudom érteni. Ebben a mai világban nem is csoda, hogy egy ember hasonlóan érez. Ettől még nem selejt kedves hármas. Mert annyi a hozzád a hasonló gyökér! Az emberséged a béka ....gge alatt van. Jobban jártál volna, ha hallgattál volna és bölcs maradtál volna!

2017. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jelen.

Nem tudom miért, de én mindig melléfogok a srácok tekintetében.Jópár rossz tapasztalat után azt mondom, hogy egyik fiú se érdemel annyit, hogy szívemet-lelkemet beletegyem egy kapcsolatba, mert semmire nem tudják értékelni. Ezért inkább csak használom őket

2017. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, Én most jelenleg totál úgy érzem. Sokáig vártam az elsőre, de csalódás lett a vége. Kidobdtak. Most az önbizalmam is elszállt, félek az újabb randiktól, de remélem az idő mindent megold és végre rámtalál majd az igaz szerelem.
2019. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!