Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szeretnék néha szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék néha szexelni valakivel (ugyanazzal), akkor hol keressek partnert?

Figyelt kérdés

Próbáltam már pl. a Tindert, de akikkel találkoztam, őket nem találtam vonzónak. Eloben is próbálnek, de akik bejönnek, azokkal mindig annyi van, hogy szemezunk meg mosolygunk egymásra, de valamiért nem lépnek.

Akik meg nem tetszenek, azok persze levakarhatatlanok...


Ilyenkor mit lehet tenni?


23L


2019. nov. 13. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Privi áradatot fogsz kapni, csak választanod kell. :)
2019. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Én benne vagyok ilyenben, ha bejövök neked. F31
2019. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Vársz ötven évet, addigra csökkenek az igényeid és még mindig sorban fognak állni a szexre éhes Kodályok. Várj mégsem, neki már most öreg lennél.
2019. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
#Kodály "két nappal 77. születésnapja után – újabb házasságot kötött a 19 éves Péczely Saroltával."
2019. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
Puncs.hu? Még keresel is vele.
2019. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire válogatsz akkor lépd meg te az első lépést...
2019. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!