Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy idő után ti is elfáradtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után ti is elfáradtok a csalódások után és beleuntok a társkeresésbe, kapcsolat kialakításba?

Figyelt kérdés

Elnézést ha általánosítok, akinek nem inge...de inkább ezt csak mi férfiak értjük. Mi legyünk jópofák, mi alkalmazkodjunk, mi tegyünk meg mindent egy párkapcsolatért. Itt vagyok fiatalon, hogy belefáradtam, elfáradtam. Jogos, lehet velem van a hiba, de adtam már alább az igényeimnek is, és még így sem adatik meg egy érzelmekkel teli őszinte kapcsolat. Az meg hogy felénk támasztanak elvárásokat megint csak bicskanyitogató. Azt is rühellem, hogy én nyissak mindig, máskülönben le sem sz@rnak a túloldalról, és ha úgy igazán együttlétről lenne szó már visszahúzódás észlelhető, vagy éppen elővett egy másik “érmét” a tárcából.

Cserébe mit kapunk? Minden férfi egyforma, egyik sem normális, mind unalmas, ez jobb pasi, de ennek több pénze van...mondja azt bárki is hogy nem ért egyet velem.


2019. nov. 13. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is belefáradtam. Most már azt mondom, jobb egyedül.
2019. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
20 éves nőként már belefáradtam... de nem adom fel mert erre vágyom a legjobban.
2019. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem jobban jársz ha nem írsz ki ide ilyen kérdést, ha nem akarsz lúzerezés, gyalázkodás keresztüzébe kerülni.


Itt a gyk-n mindenkit a társadalom aljának tekintenek, aki nem sikeres a nőknél.

(Anélkül hogy ismernék természetesen)

2019. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg megpróbálhatnál spontán lenni, ezeknek nem erőfeszítésnek kéne lenni. Legalábbis én utálom, ha egy pasi erőltetetten, túltervezve akarja kialakítani a kapcsolatot.
2019. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Akkor leszel jó a másik nemmel való ismerkedésben, ha minden más fontosabb a náluk az életedben.

Komolyan mondom, így van. Amíg az az első, hogy kapcsolatot akarsz, erőlködés lesz az egész. Helyette építsd magad testileg-lelkileg-szellemileg és ne foglalkozz a másik nemmel. Észre fognak venni.

Én nőként fáradtam bele a sok hülye játszmába, de ezért nem hibáztatom a férfiakat. Egyszerűen nem való ez nekem, inkább hasznos dolgokba fektetem az energiáim, amiknek van eredménye. :)

2019. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok érteni, kicsit túl van tolva ez a feminizmus.

És hangsúlyozom, semmi bajom a nőkkel, nem gondolom úgy, hogy nem lennének egyenjogúak. Nagyon jó, hogy nem kirekesztettek a legtöbb országban, ugyanakkor sok esetben már egy kicsit kezd átesni a dolog a ló másik oldalára (pl. a szüfrazsett mozgalomtól indulva)


Én lassan egy éve nem is gondoltam rá, hogy esetleg újra kéne próbálkoznom társkeresés terén. A legutóbbi tapasztalataim elég kijózanítóak voltak, és úgy voltam, ha ez ezzel jár, akkor megette a fene. Nyilván elfogadom én is, hogy én vagyok a hibás, mert nem elégszem meg az insta "sztár" személyiséggel, mert esetleg értelmes, mélyebb témákról is szeretnék beszélgetni. Nem vagyunk egyformák, oké semmi baj, nem egymást keressük. És ugyanígy elfogadom, hogy bizonyára sokaknak én sem tudnám megadni, amire vágynak/amit keresnek. Csak, tényleg sokszor nagyon faragatlan módon, megalázóan közlik ezt veled, az kicsit abszurd. Annak tükrében főleg, hogy ha te csinálod akárcsak a töredékét, akkor a világ legnagyobb bunkója vagy.

A kérdezőt idézve:" akinek nem inge... ". Valóban tisztelet a kivételnek mindkét oldalon.


Megvagyok egyedül, persze néha hiányzik az érzés, hogy van valaki, aki többet jelent, vagy akinek többet jelentek.

Nem várom a sült galambot, majd alakul. Ha úgy hozza az élet, megpróbálom. De hogy nekiálljak és energiát, időt, pénzt nem kímélve mindent megmozgassak, egyelőre kizárt.

23/f

2019. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jahhh, voltak barátnőim, élettársak, egy menyasszony, mára már oda jutottam,hogy egyedül tervezek. Biztos velem van a baj,de nyomasztó a sok mai elvárás...
2019. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell célzottan társat "keresni". Nekem ez mindig is visszataszító volt, hogy azzal a kifejezett szándékkal menjek valahová, vagy éljem az életem, hogy "na most felszedek valakit", "ma megdugok pár csajt", "mától lesz barátnőm" stb.

Majd jön magától, a lényeg, hogy az ember nyitott legyen és ne görcsöljön rá. Illetve, hogy éljen a lehetőségeivel. Ez a legfontosabb és egyben a legnehezebb is, felismerni a kínálkozó alkalmat, lehetőséget.

2019. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elolvastam a kérdésedet kérdező, egyből magamra ismertem..


Jelenleg ebben a helyzetben vagyok, pedig én nő vagyok, szóval értjük mi ezt nők is, nem csak férfi probléma ez sajnos.


Pár éve volt egy komoly kapcsolatom, 2,5 évet voltunk együtt, együttéltünk, én naív azt hittem, hogy megállapodtam, jönnek a dolgok szépen lassan, de a szomorú felismerés jött, a hatalmas csalódás, és szakítás..


Idővel voltak próbálkozások, de ha lett is kapcsolat, sajnos pár hónapnál nem tartottak tovább, majd tavaly eljutottam oda, hogy jobb egyedül, belefáradtam a csalódásokba, idén tavaszig egyedül is maradtam.


Majd tavasszal sajnos megismertem valakit, félve, de adtam egy esélyt a dolognak, és nagyon jól indult a dolog, épp kezdtem elbízni kicsit magamat, amikor vége is lett az egésznek, amit mai napig nem tudok miért.


Azóta egyedül vagyok, elfáradtam, meguntam a sok csalódást. Ahogy az első írta "Most már azt mondom, jobb egyedül!" Maga az ismerkedés gondolatától is kényelmetlenül érzem magam, kialakult a kis menetrendem, heti 6 napot dolgozom.


Én is gondolkodtam már azon, és jelenleg is gondolkodom mi lehet bennem a hiba, hisz tudom bennem is van, nem csak a páromban, hogy mindig ide jutottam ki.


Amikor rákérdeztem szakítás után, sokszor jött a nem veled van a baj, hanem velem válasz, így nehéz az embernek rájönni mit ronthatott el.


Szóval kérdező, nem vagy egyedül ezzel.


28/N

2019. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:
Sosem kerestem görcsösen társat,de voltak azért barátnőim,ugyanúgy értek engem is (meglepetések) csalódások,szakítások.Pont ez a titka az egésznek.Ne görcsösen minden áron keress társat magadnak.Tudd elfoglalni magad egyedül is.Persze egy ideje én is ráuntam a társkeresésre és pár éve elvagyok egyedül.Igaz,mondjuk sokat is dolgozok,így nem is lenne időm csajozni.Egyébként nem nőt találni nehéz,hanem kapcsolatot fenntartani.Én utóbbi időben ezt tapasztaltam.Egyébként biztos vannak ugyanúgy nők,akiknek nehéz találni társat.
2019. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!