Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a sok rendkívül sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a sok rendkívül sikeres (nek minősített önmaga által) nő, miért tölti idejét a társkeresési problémák témakörben?

Figyelt kérdés

Plusz még intelligensek is, fizetésük az egekben, és jól is néznek ki, az férjük/barátjuk egy isten stb. (és ezeket el hiszik), de valamiért nem tudnak az életükkel mit kezdeni, csak a gyéká társkeresési problémák c. kategóriában oltogatnak mindenkit.

Tényleg nincs jobb dolgotok?


2019. nov. 13. 16:15
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
a - az
2019. nov. 13. 16:16
 2/20 anonim ***** válasza:
46%

Mert ugyanolyan kamu ezen történetek többsége is, mint a férfiak által előadottak. Sokuk nem is nő, hanem csak magát nőnek kiadó beteg lelkületű karakter.


Anonim oldalon mindent idézőjelben kell kezelni szinte.

2019. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Példamutatás, hogy így is lehet élni és nem muszáj beleragadni a szarba.
2019. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Hitet adni azoknak, akikben van rá szándék.
2019. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Van épp 2 óra szabadidőm az irodában és szinte minden más le van tiltva az itteni internetről, szóval nem, épp nincs jobb dolgom.
2019. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

#2


Jahahahajj, ez olyan bárgyú naivság, mint elhinni, hogy a kedves rabló csak szívjóságból vette el Marika néni nehéz táskáját, mert tudta, hogy fáj a dereka szegény asszonynak. Aztán azért futott el vele, hogy mire a néni hazaér finom vacsorával és frissítő gyümölcslevekkel fogadja.

2019. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Hát gondolom pont ugyan azért, mint a sok kedves-rendes, izmos, sportos, mérnök-infós, milliós fizetésű csávó.
2019. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Mert ki adjon párkapcsolati tanácsokat, akinek életében nem volt még értelmes kapcsolata? Legyen tele olyan válaszokkal az oldal, hogy persze tök normális ha a párod 3 hónap után már szarik a fejedre és nem szerelmes? Legyenek olyan válaszok, hogy úgy is elmúlik minden és minden kapcsolat szar lesz? Hogy tök oké a megcsalás és te is 2 éve csalod az asszonyt mindennel ami mozog?

Pontosan azért írok ide válaszokat mert a saját kapcsolatom miatt megtanultam a helyes utat, tisztában vagyok vele, hogy mik azok a dolgok és mennyi az a munka amit hozzá kell adni, hogy működőképes legyen. Tudom, hogy mik azok amik nem férnek bele egy kapcsolatba, milyen az a viselkedés amit nem csinál valaki ha szeret téged. Minden kapcsolat más persze, de vannak alapvető dolgok amik semmilyen jó kapcsolatban nincsenek jelen, vagy minden jó kapcsolatban megvannak. Azért kellenek ide ilyen nők mert mi tudunk értelmes tanácsot adni ami nem abból áll, hogy minden pasi köcsög és a kapcsolatok úgy se működnek, a szerelem meg úgy is elmúlik. Mert mi tudjuk, hogy ez nem így van.

2019. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Ez az oldal jó unaloműzőnek, jó itt olvasgatni, válaszolgatni, esetleg kérdezni ezt-azt. Szerintem senki sem kifejezetten a Társkeresési problémák témakörben van, hanem en bloc nézi a kategóriát, aminek is egy része. Ezenkívül a legtöbben valószínűleg bőven nem csak ebben a kategóriában aktívak.

Nekem egyébként még nem tűnt fel, hogy itt olyan hű de sokan vallanák magukat az általad leírtaknak.

2019. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Kikapcsolódás, szerintem.


Tudom, hogy furcsa, hogy valakit ez szórakoztat, de hát lelke/lelkünk rajta. :")

2019. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!