Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfi aki sikeres társkeresőkön, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Jó ideje próbálkozom különböző társkeresőkön, komoly kapcsolatot keresve. Normális udvarias leveleket küldök a nekem tettsző hölgyeknek , de nem igazán van sikerem. Válasz alig-alig jön. Egy kezemen meg tudom számolni hány randim volt 2 év alatt. Míg más havonta szedi fel a nőket . Úgy hogy közben még csak nem is néz ki jól, meg a pénz sem veti fel. Szóval csak a dumán múlhat a dolog ,ami nekem sajnos nincs.

Ha van itt olyan aki sikeres ,szánjon már meg legyen szíves pár tippel! Mert ez már nem állapot :)

Köszi.


2019. szept. 11. 00:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Bár nő vagyok, de régebben ismerkedtem társkeresőn. Ha elfogadsz tőlem is pár tippet, szívesen elmondom a tapasztalataimat. Sok megkeresésre egyből nemet írtam. Mert elsőre tolakodó volt a pasi, vagy félmeztelen kép volt a profiljában, egy sablonlevelet küldött-meg gondoom még 25 lánynak, és csak azzal keresett meg, hogy szép vagy, ismerkedünk?

Nos akikre válaszoltam: 1. Helyesen írtak ( ez nálad látom működik), 2. Vették a fáradságot a képemen túl, hogy megnézzék az oldalamat. Pl azzal kerestek meg, hogy "olvastam,hogy szeretsz futni, milyen terepen? Félmaraton? Én eddig csak a kutyám után futottam. Attól is alig kaptam levegőt." - ebben kb a lényeg, hogy észrevette mit szeretek, kerdezett is róla, és próbált vicces lenni, amire muszáj volt írnom valamit. Szerintem a "tetszik a profilod" és a "milyen társra vágysz? " " szépek a szemeid" és hasonló sablonokat ha használtad, iktasd ki, és csak a profil adatokból valamire reagálj. Remélem segítettem. Sok sikert!

2019. szept. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Miért tennék? Konkurencia nem kell nekik. Ahogy a gazdag sem árulja el, hogyan kell annak lenni, magadtól meg úgyse jössz rá a "tanulok mint állat" pedig általában nem a valódi gazdagság kulcsa, lásd szarul fizetett tanárok, orvosok helyzetét, miközben a már fiatalon is erősen lógós politikusok kaszálnak. Meg ilyen nepper-bűnözők akiknek a pármillió az "zseppíz"
2019. szept. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2 es : nem írok ilyeneket hogy szép vagy , meg szépek a szemeid , vagy hasonlóak. Igen próbálok helyesen írni , mert szerintem alap. Persze én is csak ember vagyok és nem is voltam kitűnő helyesírásból. XD

Na szóval kb úgy csinálom ahogy leírtad, végignézem a profilt és azzal kapcsolatban írok. Nyilván csak olyannak írok akinek bejön a profilja. Aki semmit sem ír , vagy csak annyit hogy " ismerj meg" arra rá sem írok , még ha tettszik sem. Nem lennénk egy hullámhosszon azt hiszem.

Nincsenek félmeztelen képeim , sem autóval pózolós ( lehet ez a baj :D ), egész alakos és arcfotók vannak.

Na mindegy szóval nem értem hol a gubanc...

2019. szept. 11. 00:58
 4/26 Diavolino44 ***** válasza:

3 hónapja vagyok társkeresőn,

Eddig kb 15-20 telszam. 8-9 randi. S 3 szex amiből az egyik úgy tűnik barátság extrákkal kapcsolatta változik.

Meg én is tanulok, de valószínű nálam kompetensebb személyt nem nagyon fogsz találni.


Ha megy az angol, akkor YouTube a barátod, s beírod, h Tinder s ki fog adni egy halom videót. Naponta szanj ra 30 percet, s nézd őket mintha ez lenne a vallásod.

Pár tipp:

- ha a fotóidból nem hibátlanok, de legalábbis baromi jók, ne várj eredemenyt.

- regisztrálj kamu női profillal s nézd meg a többi srác képeit adatlapjait.

(Merithetsz belőle ötleteket, s megnézheted, milyen leveleket írnak.

- valamivel ki kell tűnnod, ezt te döntsd el, h mi, mivel 90% férfi s 10 női arany mellett kell valamire specializalodni.


- a legősibb ösztön a kíváncsiság, ha az üzenetekkel fenn tudod tartani akkor nyert ugyed van. De meg van egy óriási titok.. de biztos tudni akarod?

2019. szept. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Csak mert ez nagyon sokat számít. Mivel a nők fejében egyfajta sztereotípiák élnek a különböző korcsoportú férfiakról. Ez egyébként még nem elítélendő, mivel evolúciós szempontból nézve a sztereotipizálás elősegíti a minket körülvevő világ egyszerűbb szortírozását.


Szóval ha pl 25 év alatti férfi vagy akkor sajnos vajmi kevés esélyed van mégha budai villában laknál is és egy mercivel járnál be a belvárosi munkahelyedre. Azért mert a nőt többsége ha meglátja, hogy "Pista (23)" akkor ahhoz automatikusan társít egyfajta képet. Elképzel egy átlagos 23 évest, elképzeli, hogy otthon ül az asztal előtt micimackós szalvétával a nyakában és az anyukája meg éppen kanállal adagolja neki a turmixolt ételt, majd miután megpapicálta anyuci főztjét utána bemegy a tükör elé fellőni az instára néhány ecsetfejűs képet majd leül nézni a minimaxot és autós játékokkal játszani lefekvésig. És a nők pusztán abból, hogy pl "20 éves" képesek fejben kialakítani ilyen képeket. Majd miután erre az egy dologra hivatkozva legyártottak egész álvalóság hegyeket csak legyintenek, hogy "Á, én ilyen kisfiúcskákból nem kérek".


De mi a helyzet ha pl azt írod oda, hogy 34 éves vagy? Akkor ahhoz olyan képeket társítanak, hogy komoly független, stabil egzisztenciával rendelkező, pályája csúcsán lévő sikeres bátor határozott magabiztos nagybetűs FÉRFI vagy, aki a fagylaltot is késsel eszi. És pusztán ha látják, hogy "34 éves" akkor visszaírnak, függetlenül attól hogyha épp te mondjuk egy csöves tekergő vagy aki rákos és a jövő héten úgyis éhen fog halni.


Tehát a netes társkeresőkkel az a gond, hogy gyakorlatilag nulla információ alapján kell döntsönek a nők. Most képzeld a nők helyébe magad. Egy átlagos nő is naponta több száz ajánlatot kap, és igencsak nehéz egy-két adat alapján dönteni. Ezért azokra az adatokra legyártanak komplett alternatív fejben létező sztereotíp valóságokat. Ez pedig legtöbbször az életkor szokott lenni.

Engem a legtöbbször a nők a korom miatt utasítottak vissza (22 vagyok), olyanokat írkáltak, hogy "tapasztalatlan kisfiúkból nem kérnek. nekik olyan Férfi kell aki már ki tud elégíteni egy nőt". Egyszer pl volt olyan eset, hogy egy nő konkrétan azért utasított vissza mielőtt bármit is megtudott volna rólam, mert leírása alapján én még egy fiatal kisfiú vagyok és az Igazi Férfi csak 50 felett kezdődik (nem vicc, tényleg volt ilyen).

2019. szept. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Elsore is szeretnek par szereotipiat toroli..

Tarskereson nem kap ak a nok napi tobb szaz levelet. Oke ha friss husi vagy akkor lehet h kapsz napi 3db is esetleg 5ot ha sok a szexi keped...

Nagyreszz dugasra keresnek a pasik not.

Azert sok a pasi mert :1.tobben tobb nickekkel regisztralnak 2. Nem torlik az acc-ot ha mar nem hasznaljak. 3. Sok no kivancsi mi van a masik oldalon. 🙂


En spec szeretem az okos intelligens leveleket. Erezzem azt h engem szolit meg nem pedig altalanossagban ir. Tudjon kommunikalni irasban. Alap helyesiras. Nem ketszavas valaszai legyenek. Ne kikerdezzen. Legyen erdekes humoros. De tudjon varni amig azt nem erzem h szivesen talakoznek vele.


N n

2019. szept. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnélek megnyugtatni, hogy nem vagy egyedül. A társkeresők nagy problémája, hogy általában nincs limitálva az egy nap szétküldözhető levelek száma, s így a férfiak nagy hányada azt az egyszerű stratégiát követi, hogy számolatlanul küldözgeti szét a kezdeményező copy-paste sablon leveleket, sokszor a női profilokat el sem olvasva. Csak azoknak a nőknek a profilját olvassák el, aki válaszol. Most képzeld magad egy nő helyébe, aki regisztrál, majd minden nap kap egy tucat levelet. Az első pár héten még elolvassa a profilokat és válaszolgat, esetleg találkozik is pár férfival, aztán rájön három dologra: egyrészt arra, hogy ez rengeteg időt igényel, másrészt arra, hogy általában a fele sem igaz annak, amit a férfiak írnak, harmadrészt arra, hogy a férfiak párhuzamosan próbálnak ismerkedni több nővel, s ha valaki szimpatikus is, az illető még két másik nővel levelez vagy találkozgat egyidejűleg, s ez bizony női szemmel nem úl romantikus. Így aztán el is megy a kedve az egésztől, elkeserítő időpocsékolásnak érzi. Ez a fő gond, hogy a nők 1-2 hónap alatt csalódnak az egészben, szkeptikusak lesznek és kiégnek. A profiljukat persze nem törlik le, de egy ilyen nőt nagyon nehéz bárkinek is lelkesedésre, találkozásra bírni. Aki viszont talál kapcsolatot, az szintén nem mindig törli a regisztrációját, hiszen nem tudhatja, hogy a kezdődő kapcsolat meddig tart. Egyszóval a regisztrált hölgyek szerintem 70-80%-a igazából nem is potenciális társkereső. Nekem az a tapasztalatom, hogy emiatt úgy 100 kezdeményezést kell tenni 1-3 randevúhoz.
2019. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem sablonlevelnek tűnő sablonlevelet írj és napi 100 minek küldd el. Az heti 700 általában 700bol 1 randi bejön


Ez működik anno így csináltam hetente 1-2 randi összejött

2019. szept. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A fénykép és a szöveg is fontos. Van egy sablon levelem, ami elég jól működik. Úgy, hogy nincs fent képem, 10-ből kb. 2-3 választ kapok. Ez kezdő lépesként egy kimondottan jó arány. Persze majdnem mindegyik fényképet kér, de ha nem volna jó a szöveg, akkor nem vennék a fáradságot a válaszadásra. Aztán küldök nekik képet magamról éééés semmi... Jobb esetben kapok egy bocsdenemvagyazesetem levelet.

Bemérettem a képeimet photofeeleren, az eredmény lehangoló. 6/10 a legjobb képem. A többi alatta. Ez társkeresőn nagyon gyenge.

Ha rögtön képpel írok, akkor 100-ból kb. 3-4 választ kapok, szinte mind elutasítás.

Sokat nem segítettem, csak a tapasztalatomat írtam le.

2019. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

1. Szia! nagyon tetszel, szívesen megismernélek.

DELETE...

2. Mizu? Ismizünk?

DELETE...

3. Üdvözlöm kedves hölgyem, maga csodaszép. Szívesen megismerném.

DELETE...

4. Kukis kép

DELETE...

5. Szia! Tetszik az adatlapod, lenne kedved ismerkedni?

DELETE...

6. Szis! Tetszik az adatlapodon amit írtál, megismerhetnélek?

DELETE...

7. Bökés, integetés, ajándék

Köszi, DELETE...

8. Szia! Holnap szabad vagyok, lenne kedved egy kávéhoz? DELETE...

9. Csókolom kedves, magácskát valahonnan ismerem.

DELETE....

10. Szép napot, szép estét, hogy van? Mesélnél magadról valamit?

Szívesen megismernélek jobban

DELETE...


Ha a "köszöntő" szöveged egy kicsit is hasonlít valamelyikhez, nincs min csodálkozni.

2019. szept. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!