Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó döntés az, ha csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés az, ha csak a karrier beindulása, egzisztencia kialakítása után kezdek barátnőt keresni?

Figyelt kérdés
Jogsi, autó, valamilyen lakás megszerzése után kezdenék bele a csajozásba, mert szerintem addig nem érdemlem meg a dolgot.
2019. nov. 13. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Baromság. Minél később kezded, annál nehezebb lesz és annál többet kell szenvedned érte. Ráadásul mire mindez megvan, jó eséllyel 30 fölött leszel, ahol ha hasolnó korosztálybeli nőket keresel vagy már tartós kapcsolatban élnek ,esetleg házasok, vagy elváltak és gyerekük(/gyerekeik) van, esetleg már a családalapítás a prioritás náluk.

Tizenéves korban a legkönnyebb "beletanulni" a dologba, az a kísérletezgetés, a futó kapcsolatok, "gyors szerelmek" ideje, nem 30 fölött.

Ha kimaradt/kimarad neked a tinédzser szerelem és/vagy a 20-as éveid már komolyabb kapcsolatai akkor óriási lemaradásban leszel és nagy mázli kell ahhoz, hogy végül találj valakit aki mellett boldog lehetsz/akivel összeilletek.

2019. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2019. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
Ahogy az egyes írja...vagy maradnak a diggerek.
2019. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Közben is mehet már a csajozás.
2019. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van, kapcsolatom van, és munkám is, de nem olyan, ahol ki tudom kalkulálni, hogy minden hónapban lesz ennyi meg annyi, és most már kicsit bánom, hogy nem ezt próbáltam meg rendezni normálisan először, mert valamilyen szinten van feszültség az anyagiak miatt. Bár erről is leginkább én tehetek, mivel túl sokat görcsölök ezek miatt a dolgok miatt.
2019. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Én így tettem 26 éves koromig nem foglalkoztam a nőkkel,nem láttam értelmét,amig magamat nem tudtam ellátni addig mit kezdtem volna egy lánnyal.

Aztán jobban tudtam adni magamra kitárult a világ,én utána csajoztam,mert jutott mindenre és nem azt számolgattam,hogy maradt 4500Ft-om 2 hétre akkor tudok venni mellfilét edzéshez,mert egy étterem vagy egy kávé már fej vakaràsos lesz volna.

Akkor nagyobb programra hogyan mentünk volna el?


De ez én voltam,valaki tud úgyis.

2019. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolj bele... egyetemen ott a sok lehetőség a tanulás mellett is. Később egyre nehezebb. 7-17 között meló, mire hazaérsz kedved sincs, főleg ha csak férfiak vannak melóban stb... Amíg tanulsz, ezerszer jobb lehetőségeid vannak. És nem a pénz miatt, hanem egyszerűen az időbeosztás és a közeg miatt. Az időt nem tudod megvenni, és az évek csak telni fognak. Minél később, annál nehezebben találsz párt, egzisztencia ide vagy oda.
2019. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előzőekkel. Saját példámból kifolyólag.


22 éves egyetemista vagyok. Egy csomó nő visszautasított, merthogy még "éretlen kisfiú" vagyok és nem kellek nekik, mert ők csak a nagybetűs férfiakat keresik, akiknek van önálló egzisztenciájuk.

Egy csomó korombeli nőt is idősebb pasival látom, néha bőven harminc feletti hapsikkal.

2019. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös, te ezt nem értheted.

A "van feszültség az anyagiak miatt" még mindig sokkal jobb, mint a nagy üresség. Te ezt még nem érted.

2019. nov. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A legjobb döntés, ha csak kihasználod/megdöntöd a nőket, arra valók. :D
2019. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!