Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a kifejezetten csinos és szép lányokról, akiket buszon szoktatok látni?

Figyelt kérdés

Én magamban - miután félszegen rá rá pillantgatok - mindig ezek a kérdések kavarognak a fejemben:

* Vajon nem zavarja-e őt, hogy iskolásokkal, magamfajta csóró egyetemistákkal, nyugdíjasokkal, melósokkal együtt kell utaznia?

* Vagy esetleg a pasija egy kőgazdag jóképű BMW/Merci tulaj mérnök/középvezető, de ő inkább nem akar addig villogni mások előtt, míg le nem diplomázik és meg nem teremti magának a saját egzisztenciáját?

* Vajon mit reagálna arra, ha leszólítanám?

Nem tudom ti szoktatok-e ilyen dolgokon agyalni, de én amikor meglátok egy ilyen kifejezetten szép diáklányt (erre a kategóriára gondolok: [link] ), mindig valami eltévedt angyal jut az eszembe, aki véletlenül elkeveredett a magamfajták között és abban a megtiszteltetésben részesülhet a "férfi pórnép", hogy személyesen csodálhatja őt. Ha én egy stílusos gazdag fiatal huszonéves lennék (AMG Merci/Porsche Panamera/Tag Heuer a csuklómon/Hugo Boss stb.), akkor már csak azért is megismerkednék ilyen diáklányokkal és felajánlanám (nem elsősorban társkeresés céljából, hanem jófejségből), hogy elviszem őket a gyakorlataikra/óráikra, ide-oda, hogy ne szenvedjenek hiányt olyan környezetben, ami számukra nem való. Mielőtt valakiben felmenne a pumpa és megbélyegezne, hogy troll vagyok, szeretném jelezni, hogy HALÁL KOMOLYAN gondolom mindezt. Lehet önbizalomhiányos vagyok, vagy felszínes, de én nem értem ezeket a csajokat. Mondjuk az is igaz, hogy mára már alig van belőlük (egyre terjed sajnos a golddigger jelenség), de akkor is lehet néha 1-2 ilyen lányt látni.



2018. ápr. 25. 18:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus példája annak, amikor a szép nőket piedesztálra emelik. Ő is ugyanúgy ember, nem isten, nem áll senki fölött.
2018. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Haver annyira gáz vagy ha azthiszed minden csajt a pénz érdekel mondjuk ha nem igy gondolkoznál lehet nem lennél szűz 25 évesen
2018. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
És te velünk, normális emberekkel szívsz egy levegőt. Inkább ezt sajnálom.
2018. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Undorító az a diszkrimináció, amit művelsz. Én nem csak a szép lányokat ültetném BMW-be, hanem minden nőt. Ez a minimum, amit adnunk kell nekik. Nehogy már buszon utazzanak, mint mi, közönséges férfiak! Ha nyernék a lottón, biztosan megvalósítanám.
2018. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Mit gondolok? hogy felszínes ember vagy, aki a külső alapján ítél. Na én pont az ilyen embereket próbálom elkerülni, akik csak a külsőmet nézik. Senki sem lesz különb a többi embertől csak azért, mert jól néz ki, ahogyan egy kevésbé jól kinéző embert se nézünk le csak azért, mert ő kevésbé számít szépnek.
2018. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%
Az ilyen lányok is ugyanezt gondolják magukról.
2018. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha így oda meg vissza vagy egy akármilyen csajtól akkor neked sose lesz. Mivel valami tündérnek csodalénynek állítod be közben ő is büdöset szarik és lehet hogy ha megismered kiderül hogy egy gonosz rossz ember.Egyébként sok egyetemista csaj prostiként keresi a kenyerét szóval csak egy telefonhívásra és pár deákigazolványra van tőled egy ilyen "földreszállt angyal"
2018. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#4: Ez nem diszkrimináció - és a következő sorokat részben az #1-es kommentelőnek is címzem - hanem a realitás és a minőség szétválasztása, ami különböző értékskálákon mozog. Ami az autóban a Porsche, órában a Rolex, laptopban a MacBook Pro (és még sorolhatnám), az csajban meg ez: [link]

A zöld Suzuki Swift/9 ezer Ft-os Casio karóra/90 ezres Lenovo laptop analógia mentén pedig ez a másik véglet: [link]

2018. ápr. 25. 18:42
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Egy csomó ilyen csajjal utazok a buszon nap, mint nap. Mindegyik furán nézne ki smink nélkül. Hetente más pasi van mellettük. Azaz szerintem nem érdemes náluk próbálkozni, könnyű lányok. Te meg túlértékeled őket. Negatív diszkrimináció.
2018. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Ne is haragudjál, de a felettem levő hozzászólásban mindkét csaj, hogy is mondjam szépen, g*cironda. Neked meg a gondolkodásmódoddal van a baj. A csajok szépségét nem órában/pénzben/kocsiban mérik! El vagy tévedve.
2018. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!