Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében az a férfi azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében az a férfi azért gyanús aki túlságosan "kilóg a sorból"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy olyan férfi akiben nem lelhető fel egy sem a tipikusan férfiakra mondott vagy jellemző tulajdonságok közül, ezek a közhelyek de legtöbb férfiben legalább egy ilyen szokás, tulajdonság, hobbi stb. azért megvan:


-szereti a sört, focit, autókat, kütyüket, haverokkal lógni, önfejű, rendetlen, széthagyja a cuccait, nem tud főzni stb.



2019. nov. 14. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Uh, remélem nem, bár nálam ezek sincsenek meg. Utálom a sört (meg úgy az összes alkoholt - és méginkább az alkoholistákat - egyedül alkalmanként jöhet 1-1 pohár likőr vagy rumpuncs), foci kb. az unalmas sportok királya, talán a szkanderezés hasonlóan "izgalmas", és siralmas mennyire a polkorrektkedő irányzat ötödik hadoszlopa lett ez a sportág amit a sok focib--i nem is vesz észre. Autók... igazából csak annyira érdekel, hogy menjen és lehetőleg inkább szögletes legyen, mint ilyen kavics-alakú mint a legtöbb "modern" autó. Kütyüket úgyis elejtem, így nem érdekelnek. Haverjaim nem nagyon vannak. Renetlenség néha igaz, bár az is igaz, hogy a fontos dolgaimat táblázatosan vezetem.


Főzni pedig jó poén.


És nincs "férfiegóm" se, nem rendezek dominanciháborút sem, simán csak "leszarom" azokat akik szerintem ignorálandóak. És nem érdekel a véleményük sem, meg úgy igazán semmilyen társadalmi megkötöttség sem egyre inkább.

2019. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze rendetlen, sört vedelő, főzni nem tudó pasival. A többi felsorolt dolog sem elvárás :) Sőt!
2019. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem a sört, de bort szoktam inni, mert abban kevesebb a kalória. Focit sosem néztem, unalmas hülyeség. Van autóm, gurul, tudom a paramétereit nagyjából, de ennyi, tovább nem érdekel. Van egy számítógépem és egy telefonom, utóbbit használom gyakrabban. Pesten 1 haverom van, vele is csak 2 mondatot beszéltem a héten. Havonta nagytakarítok, de addig rendet tartok, itt-ott kiporszívózok a macska miatt. Tudok főzni ezt-azt, de nem vagyok egy Gordon Ramsay.


28F

2019. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik ember nem szeret a haverokkal lógni? Akár férfi akár nő, normális, ha vannak az embernek barátai. Rendetlen az relatív, mivel mindenkinek más a rend fogalma. "kütyük"? Az mi? Elektronikus eszköz, vagy egy abakusz is annak számít? Inkább gondold át mégegszer, amiket írtál. (arról nem beszélve, hogy az összes igaz lehet nőkre is.)
2019. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez most honnan jött?
2019. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kevesebb ilyet ismerek, mint normálisat, nálam az lóg ki a sorból, aki pl szereti a focit.
2019. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igénytelen, rendetlen, sört vedelő, focimániás férfiakkal eddig csak a nagyon proli rétegben találkoztam, ők is inkább apám korosztálya voltak. Nem épp az a csoport, aki szóba jönne társkeresésnél a legtöbb fiatal nőnél.
2019. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De nem ertem.. az miert elitelendo, ha egy csavo szereti a focit, a sort, meg a kocsikat, meg egyeb pasis dolgokat. Nem gondolom hogy ezek kez a kezben jarnanak az igenytelenseggel, trehanysaggal. Ettol meg lehet valaki talpig ferfi is...
2019. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem tudok főzni és a focit is szeretem, de nem vagyok rendetlen és nem is vedelem a sört (max heti 1 doboz). Akkor hová tartozok? is-is?
2019. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok diplomás pasi is szereti a focit. Akkor ők is proletárok? Lenézés van itt, méghozzá mesterszinten. Egyébként a foci a burzsoák között eleinte népszerűbb volt, mint a melósok meg a proletárok között, tehát ez már alap gyenge példa. A sört sokan nem szeretik, inkább rövidezés manapság a divat, a "hellwhiskey" keverék.... A mai világban az elektronikai eszközöket illik ismerni, legalább felhasználói szinten, a főzés meg a rendetlenség meg megint egy egyéni dolog.
2019. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!