Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismeretség? Skypeon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismeretség? Skypeon nincs kint profilképe, csak egy nagy fekete üres plecsni, vajon miért?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem meg vele. Külföldi. A skypeon nincs kint profilképe, bár mindig webcamerán beszélünk, tehát látom. Miért lehet ez? Mármint titkolhat valamit?

Kértem a telefonszámát most nemrég. Eddig még nem adta meg. Igazából úgy intézte el a dolgot, hogy kikerülte a válaszadást. vagyis nem reagált erre a dologra semmit. Pedig időnként, amikor vonalban vagyunk, mármint skypeon és webcamerán beszélünk, sok esetben hívják közben mobilon, és felveszi nekik előttem, tehát előttem beszél velük, úgy, hogy én hallok mindent, szóval ilyenkor úgy tűnik, mint akinek nincsen titkolnivalója. Vajon mi lehet a dolog mögött? Június elején jön Budapestre. Hol találkozzak vele? Mert nekem gyanús ez a viselkedés? Vagy csak túl bizalmatlan lennék? Vajon miért nincs kint profilképe skypeon? Illetve miért nem adja meg a telefonszámát? Most fogunk először találkozni amúgy, de kb 4 hónapja kommunikálunk.



2017. máj. 25. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Skype-ra totál fölösleges a profilkép...
2017. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kíméljen meg? Igazán?! Akkor te nem igazán lehetsz normális. 4 hónap ismeretség után igenis gyanús, hogy nem adja meg a mobilszámát, attól függetlenül, hogy nem itt él. Ha idejön, gondolja, majd skypeon beszélünk...?!? Na,neeee.... Rossz példa, de vajon a menekültek is miért takarják az arcukat, ha amúgy nincs titkolnivalójuk?
2017. máj. 25. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Én nem bíznêk meg benne. Valamiért titkolózik.Akár lánykereskedő is lehet. Csak nyilvánosan,ahol tömeg van. De én, amíg nem ad egy számot, hanyagolnàm a talit.
2017. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát képzeld, rólam még facebook-on sincs kint egyetlen kép se magamról, mégse vagyok valami nemi erőszakoló, sem pedofil, sem pedig szervkereskedő...Mellesleg én is beszélgetek külföldiekkel és beszéltem már párral közülük jó néhányszor kamerával, de nem értem az összefüggést, ettől miért lenne muszáj képet is kiraknom magamról. Ha valaki annyira akar látni, találkozzon velem élőben, vagy beszéljünk webkamerával..

Az mondjuk kicsit fura, hogy nem reagál semmit, amikor el akarod kérni a számát, de szerintem arra is lehet normális magyarázat...Pl. lehet, ahol ő él, egyszerűen nem annyira közvetlenek az emberek, hogy pár hónap ismertség után egy világ másik végén élő embernek megadják a telefonszámukat. Vagy lehet, azt hiszi, hívogatni akarod őt és nem akar kellemetlenséget okozni, mert amúgy elég drága külföldieket hívogatni innen..Meg egyébként így én sem annyira értem, minek kell neked a száma, gondolom nem akarsz több tízezres telefonszámlát kapni..Persze attól még válaszolhatna valamit, amit erről kérdezed, de nem kéne egyből a legrosszabbra gondolni, hogy jajj milyen gyanús a viselkedése, biztos titkol valamit...Ha annyira félsz tőle, találkozzatok valami forgalmasabb helyen, bár én alapból egy olyan személyt, akivel még soha nem találkoztam, nem valami eldugott, Isten háta mögötti helyre hívnék el..

19L

2017. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, egyetértenék, ha az alábbi dolog nem állna fent......:

Vajon, ahol megismertem, miért nem a saját képeivel volt jelen? Csak az első webcamerázásnál derült ki, hogy nem ő volt a képeken. Ha valakinek semmi titkolnivalója, vajon, miért más képeivel próbálkozik?

2017. máj. 25. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam már ott elbukott volna, hogy nem a saját képeivel volt jelen.
2017. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vannak emberek, akik nem szeretik közösségi médiában mutogatni magukat.


ha camoztatok, akkor nem lehet baj.

2017. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a saját képével ismerted meg, és te továbbra is szóba álltál vele, sőt, 4 hónapja vesztegeted rá az idődet? Na ezért nem adta még meg a számát.. Minek? Így is át tud verni..
2017. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már ott hagytam volna a fenébe mikor megtudom,hpgy más képeivel ismertem meg.

Bár meg ezt is eltudtam volna nézni,ha magától,őszintén elmondja miért.


Engem viszont azok után,hogy camerán láttam nem érdeklne milyen képe van kint bárhol is.

2017. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, de ettől függetlenül szimpatikus és rendes férfinek tűnik.. aztán lehet, hogy szélhámos, de én a beszélgetéseink alapján nem ezt szűrtem le. úgyhogy ezért vagyok gondban igazából, mert mi van akkor, ha alaptalan a félelmem és emiatt elveszítek egy rendes férfit az életemből
2017. máj. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!