Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 év körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 év körüli férfiak, milyen korú nőt kerestek magatoknak komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 21:53
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Szóval minden férfi fiatal lányt akar, nem csak szexre, hanem együttélésre. Mi lesz így a 20-30 éves srácokkal és a 30 fölötti nőkkel?
2019. nov. 15. 07:00
 22/47 anonim ***** válasza:

9 vagyok: mint ahogy a kommentemben írtam, én 45-ig vállalnék párt magamnak. Jobban bejönnek az idősebb nők számomra, tehát így az idősebb korosztályra is gondol valaki - az már kérdés, hogy én nem kellek senkinek sem...

A 28-tólt egy kényszer-megoldásnak vélem, mert a fiatalabb korosztállyal valahogy nem lehet megfelelően kialakítani a hangsúlyt, legalábbis én nem tudom.

Tehát inkább az idősebbek a nyerők nálam.

2019. nov. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
17%
Egy nőnek el kell adnia magát 40-ig, mert utána a kutyának sem kell
2019. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
93%

Akik jóval fiatalabb nőt akarnak "természetesen" nagyon jól tartják magukat.

Mindegy,hogy milyen jól tartja magát, egy 40+-os férfi negyvenes, nem huszon/harminc. Ahogy a nők is azok.

Nem vagyok ellene a nagy korkülönbségnek, de mindenki legyen tisztában a saját adottságaival, korával ha párt keres.


Negyvenes nő vagyok, tehát nem érint a válaszadás, viszont mindig felháborodok azon ha egy pasi azt hiszi,hogy Ő aztán jóval fiatalosabb mint a Vele hasonló korú nők.

Persze ez fordítva is igaz.

Nekem is volt fiatalabb pasi az életemben, de tisztában voltam az Ő és az én korommal.Én annyinak néztem ki amennyi vagyok, még ha jól is tartom magam. Ilyen az értékrendem is. A pasi pedig annyinak nézett ki amennyi, és még ha éretten gondolkodott is, akkor se az én szememmel látta a világot.

2019. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
0%
Azért én minden 4. negyvenes pasit 25-30 körüli nővel látom. Szóval igencsak bejövősek a fiatalabb nőknek az érett kopasz kecskék (valaki ezt írta itt).
2019. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha minden 4. pasit látod csak fiatalabb nővel azt jelenti,hogy 3 pasinak még mindig helyén van az esze.

Nem azt mondom,hogy nem lehetnek kivételek, de valljuk be, ha egy fiatal csinos, vonzó, értelmes nő egy negyvenes kopaszodó, pocakos pasival van, azt nem hiszem,hogy a szerelem, a szexuális vonzalom, a kisugárzás vezérli. Az anyagi biztonság állhat a háttérben, de eléggé szánalmas az a nő akit csak ez motivál. Nem hiszem,hogy a saját erőjéből egy fiatalabb pasi oldalán, közösen kezdve az életet, éhen halna.

2019. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Inkább a saját kortól lefelé számítva plafon 15 év, de 35-36 éves esetében inkább 11 év, persze nem arra kell töreledni, minél fiatalabb legyen, viszont nem tudni, hány éves lesz a kiszemeltünk, akinél kialakul a közös szimpátia.
2019. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

annyira élettől elrugaszkodott ez a kérdés. vagy lehet az online világra igaz, ahol ilyen paraméterek alapján kell keresni.


de kint a világban ez nálam edsig úgy zajlott, hogy nem így kerestem, hanem csak belebotlottam valakibe, akinél amire felnerültek ilyen kérdések addigra ez már élveztük egymás társaságát annyira, hogy ez a paraméter figyelés zárójelben volt.


Lehet a netes dolog szorítja be embereket ilyen kategórizálásba, meg parázásba az adatokon.

2019. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Annyira media agymosottak itt sokan. Csak a külső szamit a belső nem. Majd meglatjuk mikor ti lesztek 40 sek akkor hogy tartjatok fiatalon magatokat meg addig hogy adjatok el.magatokat mert utana lejar a szavatossagotok,ja nem ti már romlottan szulettetek. Ugyanolyan partnert érdemeltek. Értem én h a szépség fiatalsag értek,de ennyire2nem kéne meghuzatva lenni.

Fogalmatok sincs az életről.

2019. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
23nak te most x 3evesen se tudod eladni magad,vagy ha már igen akkor a parod jól benezte!Reméljük hamar megvilagosodik!
2019. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!