Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-45 év körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 év körüli férfiak, milyen korú nőt kerestek magatoknak komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 21:53
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
40 éves voltam /nő/,és simán találtam párt. Sőt,több lehetőségem is volt. Középfokú végzettségem van,gyerekem. A pasim 2 évvel fiatalabb,többdiplomás,jól néz ki,figyelmes. Sosem voltam pénzcentrikzs,van házam,autóm,taníttattam a gyerekemet. Nem hiszek abban,h 40 fölött meg kellene alkudni bármivel amit nem találunk jónak csak azért hogy ne legyünk egyedül.
2019. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

"De 40 felett már nagyon rizikós a gyerekvállalás, sokkal több a sérült gyerek és nagyobb a kockázata vetélésnek is"


Hiába nézel statisztikákat, teljesen felesleges. Hol van köze sportos egészséges 40 fölötti Ancsának ahhoz hogy más 100 elhízott és rossz egészség állapotú, más genetikájú 35 fölötti csajszik elvetéltek? Semmi köze nincsen hozzá. 20asoknak is sokszor születik beteg gyereke. Túl fiatalon a szülés is tud komplikált lenni. Sose voltál még nő, de hidd el hogy könnyebb az egészet végicsinálni ha már az évek alatt jól kitapasztaltad és ismered a tested működését és tudod hogy kb mire számíts. Nagyon kevesen készek rá 20 körül. Akik igen azzal sincs semmi gond, de nem mindenki alkalmas rá.

2019. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
50%

Talán kisebbségben vagyok, de 43 évesként inkább a 35 körüli nők érdekelnek. Minden téren sokkal kiforrottabbak, nem annyira a látszatokra hajtanak már, mint a húszonévesek, megértőbbek, empatikusabbak, szexuális téren jobban megismerték magukat és az igényeiket, nem prüdek, játékosabbak, bölcsebbek és őszintébbek.


Egy 20-25 éves nő nagyon idegen világ nekem. És nem savanyú a szőlő. Mivel minden nő kb. 28-30 évesnek hisz a külsőm és a stílusom alapján, néha megismerkedtek velem fiatal csajok is, de nem igazán tudtam velük intellektuálisan és érzelmileg mit kezdeni. Más világ. Egyébként nekem fiatalabb koromban is a 30 fölötti nők voltak az eseteim. És hozzá kell tenni, hogy ismerek pár 45 év feletti nőt, akiknek olyan alakja van, hogy a legtöbb 20 éves megirigyelné.

2020. jan. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt felejted el hogy te is negyvenes vagy. 43 éves vagy. Senki nem fog megtapsolni azért, mert CSAK a min 8 évvel fiatalabbakra hajtasz. A korrekt a saját életkorod pluszmínusz valamennyi év lenne. Pluszmínusz, nem csak mínusz.
2020. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
#44: Miért lenne az a "korrekt" ? Megrontom szegény 35 éves szűzlányokat? :) Én még talán szeretnék gyereket (eddig nem lett), egy 40 fölötti nővel ez már kétséges. Akinek ennyi idősen nincs, az általában már lemondott róla. Emellett a legtöbb magam korú nő mellett úgy nézek ki, mintha a fiuk lennék. Nem azt kell állandóan méregetni, ki hány éves, hanem hogy testileg, lelkileg, intellektuálisan kikkel passzol. Ha tetszünk egymásnak egy nővel, nem kérjük el egymás személyiét, hogy ellenőrizzük, nincs-e több két évnél közöttünk.
2020. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Hahaha :) Kétséges. Nálad is ugyanannyira kétséges, a nőnek is lehet, meg neked is, HA egészséges vagy. Vannak még katonák?
2020. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Egyébként maximálisan igazad van hogy azt kell nézni kivel vagytok hasonló állapotban testieg-lelkileg, kivel néztek ki jól együtt. És nem kell nézegetni hogy ez most pontosan melyik élekor lesz.
2020. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!