Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szemétség részemről vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemétség részemről vagy természetes evolúciós folyamat?

Figyelt kérdés

Elég furcsa dolog ez, nagyon szeretnék normális komoly kapcsolatot, a nagy szerelmet megtalálni mert kifejezetten romantikus alkat vagyok férfi létemre.

De ugyanakkor mégis a szexualitásommal nem klappol egybe ez az egész, mondjuk nagyon sokat gondolok a szexre, és folyton keresem az ideális nőt de most őszintén ki nem? Viszont amit nem értek, hogy van pár csaj akikkel összeismerkedtem egyéjszakásra vagy akár több éve is, és ha -hogy őszinte legyek- nagyon kanos vagyok írok nekik, aztán elérem, hogy küldjön szexi képeket vagy ha úgy van találkozunk is és szexelünk de aztán szinte "megundorodom" a lánytól és lekoptatom és nagyon idegesíteni kezd. Mert utána még napokig írogat/zaklat alig bírom lerázni. Vagy akár random hívogatni kezd és hát volt már, hogy egy lányt emiatt nagyon kiosztottam. Komolyan szinte zaklatott. Nyilván azért van ez mert jól nézek ki meg jó adottságaim vannak én sem vagyok hülye, de én így nem viselkednék soha senkivel, mert tök megalázó lenne rám nézve. És szexuálisan sem tartom vonzónak utána őket, és ez nem egy csajnál volt, hanem volt már pár ilyen. És még rosszul is érint, hogy lefeküdtem vele pedig nem csúnya sőt, mert akkor nyilván nem akartam volna semmit anno.


És a legdurvább, hogy eltelnek hetek hónapok írok nekik és mintha semmi sem történt volna pár "jaj bocs hogy nem írtam de..." üzenet után már szinte írja, hogy szeret ami kész vicc... Lehet ez pszichés mármint maga a tudat, hogy így viselkednek taszít? Vagy valami baj van velem?


De amúgy nem vagyok ilyen, mármint ha komolyan érdekel valaki. Csak sajnos olyan nem nagyon akad vagy ha igen akkor... Nos nem jön össze :D


2019. nov. 15. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálhatod magyarázni, de igazából csak egy szimpla s3ggfej vagy.
2019. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hitegeted-e mellette. Ha tudja mit ajánlasz, akkor nem. Ha hitegeted, hogy kapcsolat a cél, akkor igen szemét vagy mert visszaélsz a jóhiszeműségével ami miatt azt feltételezi rólad, hogy jószándékú, őszinte ember vagy.
2019. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy használod őket és amikor várnának valamit cserébe lekoptatod őket , mondván megszákolt halat már nem kell etetni. Sok férfi csinálja ezt 20 évei elején, nálam is így volt. Aztán idővel kezdett idegesíteni, hogy valamikor összejött a szex egy új lánnyal és valamikor feleslegesen strapáltam magam. Volt hogy összejött valami aztán mehettem a Mária utcába,mert elkaptam valamit.

Ha nincs igényed arra hogy együtt éljél valakivel akkor folytathatod ezt az életet, ahogy telnek az évek egyre kiábrándultabb leszel és eljön az a pont maikor nem akarsz egy ismeretlennel lefeküdni, amikor már arra vágysz hogy kiszámítható és jó szexben legyen részed.

2019. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ébredj fel az álomból.
2019. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mit akarna az evolúció? Röhej.


Csak az van, hogy te pontosan tudod magadról, hogy milyen alak vagy. És megundorodsz attól a nőtől, aki egy ilyennel képes lefeküdni.

Ebből se szerelem, se romantika nem lesz, mert annak része a szex, illetve hogy szex után is tiszteled és vonzónak látod a másikat.

2019. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Imádnám ha lenne valami gyk dokumentumfilm, és lenne benne egy jelenet arról ahogy a kis penészes falú, sötét szobádban írod ezeket a bs bekezdéseket...
2019. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi köze ehhez az evololúciónak?

Ismerkedés kor kezd ezzel, az úgy fair.

Így még szemétség, jól látod.

2019. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az evolócióhoz, egyszerűen érzelmileg nyomorék vagy és ezért nem bírsz magadhoz közel engedni senkit. Keress fel egy pszichológust.
2019. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogadjuk hogy pénzes családból származol ? 😂


Mert amúgy egy ronda , kisfarkú béna pasi vagy aki félre érti a goldiggerek közeledését. Nem te kellesz nekik hanem a szüleid pénze.

2019. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!