Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakivel nem tudok többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel nem tudok többször spontán összefutni, akkor mondjak is le róla? 26/F.

Figyelt kérdés
Oké, nincs igazán nagy baráti köröm, lányok végképp nincsenek benne. Erdőt járni szeretek illetve könyvtárba járok néha. Ritkán belefutok egy szép lányba, és beszélgetek vele pár szót, persze sose látom többet, mert egy elérhetőséget, nevet se tudok megszerezni tőle. Vagy van olyan lány, aki mozog olyan körökben, ahol régen én jártam. Például úgyszintén informatikus hallgató azon az egyetemen, ahová én jártam. Én ott vagyok rendszergazda most egy másik részlegen. Az a gond, hogy hiába futok bele egy aranyos lányba, nem nagyon fogok újra belefutni egy köszönésnél több időre. Oké lenne a Messenger, de sok lány azt a platformot nem támogatja ismerkedés céljából. Viszont egy, vagy két köszönés után randira hívni valakit, hogy személyesen ismerhessem meg, szintén meredek. Akkor mit kellene csinálnom, hogy ezt meg tudjam kerülni, és legyen lehetőségem tényleg ismerkedni valakivel, aki tetszik?

2019. nov. 15. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

en azt csinaltam hogy kifigyeltem a lanyt mikor merre jar hol van es direkt arra mentem

ps.: sajnos igy se jott ossze

2019. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem nagyon fogok újra belefutni egy köszönésnél több időre"


Ilyenkor miért nem tudsz beszélgetést kezdeményezni? Mindenki így kezdi. Egyik mondat követi a másikat...

2019. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én keresnék valamilyen túracsoportot, egyetemek is szoktak szervezni szerintem korábbi hallgatóként is elmehetsz ilyenekre. Kapásból meglenne a közös érdeklődési kör, ha nem is arra mész, hogy rögtön ott lesz álmaid nője de találhatsz hasonló érdeklődésű haverokat akik által újabb embereket is megismerhetsz és lányokkal is bővülhet az ismerettségi köröd.
2019. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemisták tuti nem fognak összejönni egy egyetemen lévő rendszergazdával, max dugni.
2019. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos járnak ők is szórakozni. Menj el valami egyetemi buliba, ott talán van több lehetőséged beszélgetni lányokkal.

Ha esetleg megfigyeled valahogy, milyen szakra jár, az adott kar eseményeit, rendezvényeit is figyelheted.

Egyébként meg menj oda hozzá akár folyosón is. Veszteni valód úgy sincs, ha nem látod többet.

2019. nov. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!