Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy dom nő mit néz meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dom nő mit néz meg először egy férfin/szubon?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Először, hogy mennyi pénze van. Mivel a dominák kb 80-90%-a fizetős.
2019. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azok nem tekinthetők igazi dominának. Azok érdekelnek, akik alapból azok.
2019. nov. 16. 00:48
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Akkor ha kivesszünk a fizetősüket, akkor olyan kevesen vannak, hogy szinte nincsenek is.

Ha vannak is, azok is többnyire switchek éppen top állapotukban.


Meg különben is, mivel szub férfiből viszont sok van, ezért ha van is egy domina akkor szinte lehetetlenség, hogy majd pont téged fog választani.


Szóval nem érdemes ebbe olyan sok energiát fektetni, mert értelmetlen. Ettől függetlenül ha akarod, nyugodtan próbáld meg, nem akarlak lebeszélni róla. De hidd el nekem, nagyon kevés esélyeid vannak. Mondom ezt úgy, hogy én is kerestem dominákat, akik nem fizetősek.

2019. nov. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A személyiségét. És ha érzi, hogy lealázható, akkor A, vagy inkább hagyja a francba; B, vagy eljátszadozik vele.
2019. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi pénze van, hogyan nézz ki, mekkora a farka
2019. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok, de autentikus személy válaszát várnám, nem elméleteket.
2019. nov. 16. 08:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire vannak összhangban, hogy viselkedik a másik. Tegnap találkoztam egy sráccal, de nem volt összhang.


Én szeretem, ha alig mer rám nézni, vagy ha mégis, akkor sem a szemembe néz, hanem a testem(hajam, ruhám, kezem, lábam) nézi, ha zavarban van, belebotlik a beszédbe. Ha érzi, hogy felette állok, ha látom, hogy annyira kellek neki, hogy meg sem mer mukkanni, mozdulni, nehogy elrontson valamit. Nem mindenkinél van így, tudom, hogy a tegnapit nem nyűgöztem le eléggé, így meg nekem nem kell a “kapcsolat”, annak ellenére, hogy keresett, meg hízelgett, hamisnak hatott.


Ezeken kívül nekem az intelligens, sikeres, vonzóbb férfiak hódolata sokkal többet jelent.

2019. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez érdekesen hangzik!

De hogy jutottatok el odaig, hogy találkoztok?

Gondolom a netről. De onnan is nézhettél valamit, vagy a kép nem számít?

2019. nov. 16. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nap keresett, hízelgett, hiányolt úgy, hogy egyáltalán nem reagáltam, mert nem volt szimpatikus, amit írt magáról. Egy idő után érdekelt, hogy is néz ki, elhívtam találkozni.
2019. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Nálam nagyon-nagyon ritka dolog, hogy valaki zavarba hozzon, és azon izguljak, hogy vajon mit mondhatnék neki. Ahhoz eleve legalább 175 cm-nek kellene lennie:)
2019. nov. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!