Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a fő oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a fő oka, hogy néhány férfinak olyan nehezére esik szexuális kapcsolatot kialakítani egy nővel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Rusnya vagyok és mivel a rusnya nők is a felső 10ezret akarják így maradunk luk nélkül!
2019. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Túl közvetlen és laza vagyok + életvidám ezért a legtöbb nő komolytalannak gondol. Pedig nem vagyok az, csak nekem nincs annyi problémám az életben mint nekik.
2019. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

? Ha a nő randa akkor is tud párt szerezni, bár randa férfinek ez egyszerűbb.


De lehetne egy kicsit részletezni a kérdést, mert így nem teljesen tiszta mi a porbléma.

2019. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden férfi ösztönlény, még ha a legtöbben azok is. Van, aki meg tud lenni lyuk nélkül is, ha éppen nem szerelmes senkibe.
2019. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Mit jelent itt a "szexuális kapcsolat"? Nekem pl párkapcsolatot és azon belül szexet találni nem nehéz, de kötetlen szexuális kapcsolatot, egyéjszakást nem nagyon tudtam kialakítani mert zárkózottabb vagyok, csendesebb, nem tudom megmutatni, hogy szenvedélyes vagyok, egy kalandot kereső nő meg nem egy merev, unalmasnak tűnő embert keres.


23/F

2019. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy csak szexuális kapcsolatot keresnek.
2019. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát azért az sem mindegy hogy nagyvárosban, vagy az Isten háta mögött egy kis faluban lakik mint pl. én.
2019. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, mint a #4.
2019. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#9 olyan biztos nem, mert én lány vagyok :) A páromra gondolva írtam többek közt.
2019. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van, akinek alapbetegség miatt. Van, akinek nincs önbizalma 8ebben sokan szenvedünk).
2019. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!