Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok kapcsolatot kialakitani a párkapcsolatom után bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

19 évesen jöttem össze a baratnőmmel és 27 éves voltam amikor szakítottunk.

Próbáltam ismerkedni de egyszerűen nem megy, nem jeleznek vissza társkeresőn vagy ha igen 1-2 nekem nem tetsző nő, személyesen pedig végképp nem megy. Mit rontok el?Próbálok normális dolgokat írni a nőknek, de semmi siker élményem nincs.


2019. szept. 26. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el? Simán lehet, hogy még meg vagy túl rajta. Nagyon sokáig voltál vele együtt
2019. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

8 év alatt sokat változott a világ.


A fiatal nők végtelenül válogatóssá váltak, nem jó akárki, csak a tökéletes. Sőt, még a tökéletesnél is jobb kell, mivel mindig van jobb, ezt hiteti el a kvázi végtelen férfikínálat a társkeresőkön. Ebből következik az a jelenség is, hogy a kapcsolatokban minden nézeteltérést szakítással oldanak meg, mert majd holnap jön egy jobb, aki mindenre bólogat. Inkább örülj, hogy nem jutottál el a randizós fázisig senkivel, mert pár hónapnál hosszabb kapcsolatod úgysem lenne. Találnának valami mondvacsinált hibát benned, aztán lapát, másnap már egy másik palival randizgatnak, akinek ugyanez lesz a sorsa, mert egyszerűen nem tudnak leállni a bőség zavarában.


Sovány vigasz, de belőlük lesz 40 évesen megkeseredett macskás nő, aki visszasírja azt az időt, amikor még ért valamit a húspiacon, és akkor már hirtelen jó lenne a Pisti 15 évvel ezelőttről, akivel annyi volt a baj, hogy nem a zöld volt a kedvenc színe.


Ez a helyzet most. Engem 3 éve dobott ki az első barátnőm 5 év után, azóta pár hónapos kalandjaim voltak csak. Sokszor elgondolkozom, elnézve a régóta együtt lévő párokat, hogy ha szétmennének, mi várna az azóta elhanyagolódott külsejű férfira. Maga a pokol.

2019. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőség zavara? Alig van normális férfi, akivel egyáltalán kezdeni érdemes.
2019. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"8 év alatt sokat változott a világ."


A francokat.

2019. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alig? Ja, hogy akik a szexuális radaron látszanak is, magyarul a tízes skálán legalább 8-as hapsik. Rajtuk fürtökben lógnak a csajok, olyan ez, mint az oviban. Mindig az kell, amivel a másik gyerek játszik, a többi meg porosodhat fent a polcon. Le van szarva.


Megszámlálhatatlan 5-7-es kinézetű pali vergődik egyedül, mindenféle olyan belső értékekkel, amikről éjt nappallá téve papolnak itt a nők, gondolok a hűségre, megértésre, őszinteségre. Igényesek, intelligensek, és van egzisztenciájuk, mégsem kellenek a kutyának sem. Leszámítva persze a minden mindegy típusú, elhízott, igénytelen, esetleg túlkoros nőket, de azért ha már a pasi hoz egy szintet, akkor azt cserébe is elvárhatja. Ezek a nők is csak azért vetnek rájuk szemet, mert jobbat úgysem kaphatnak, de amint kapnának, egy pillanat alatt a feledés homályába merülnének ezek a fickók.


Most akkor hogy van ez?

2019. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lassan 1 éve, de már előtte se voltunk azok a nagy szerelmesek.

Nem tudom hol rontom el, de tényleg.Lehet marad az örök magány, mindegy ez jutott.Legalább éltem pár szép évet kapcsolatban, ha már a vége úgyis kaka lett.Azért köszi hogy irtatok.

2019. szept. 26. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is ne szarjál be néhány visszautasítástól, mert az finoman szólva nem férfias. Azok a nők akik nem vesznek emberszámba nem kell velük foglalkozni, tovább kell lépni.

Abból indulj ki, hogy képes vagy valakivel együtt élni,mert már bebizonyítottad,8 év nem kevés idő. Öreg sem vagy, 27 évesen férfiként semmiről nem maradtál le.

A helyedben hagynám a fenébe a netes társkereső appokat és kimennék a való világba ismerkedni. A neten szó szerint dömping van, olyan versenybe kell részt venned ahol nem sok esélyed van, ez egy zsákutca.

2019. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!