Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha atlagos vagy szepnek mondott vagyok stb, akkor miert csak olyanok irhatnak tarskerin akik hàjasak fogatlanak igenytelenek?

Figyelt kérdés

A normalis pasik huzzàk halogatjàk a randit, kepesek honapokig chatlegetni csak, es nem unjàk (nekem a chat egy idegennel faraszto ha nem alakul semmi személyes)

Viszont akiket fentebb irtam az a réteg aki pl csunya v fogatlan vagy hàjas, szoval abszolut atlag alatti igenytelen iskolazatlan ember, azok meg tapadnak, hivnanak latni akarnak azonnal, le sem lehet öket kaparni.


2019. nov. 16. 13:59
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Én vàrosi làny vagyok, kb ez a stilusom is. Àpolom a hajam fogam, tanult vagyok, sportolok, nem beszelek tajszolassal stb miert vonzom en a kisebbseget meg videki tanulatlanokat akik a fogkefet sem ismerik a fogorvost sem?
2019. nov. 16. 14:01
 2/33 anonim ***** válasza:
52%
Lehet tényleg dagadt vagy, és csúnya, de ne foglalkozz az emberekkel
2019. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
Talan a kisugarzasoddal lehet valami problema, kivetul frusztracio vagy egyebb. Igazabol ez a valasz engem is erdekelne. Csak en fiu vagyok. Szepnekmondott vagyok, aztan valahogy sikerem a noknel nem volt.
2019. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek nem mindig őszinték a másikkal szemben. Nem baj. Vannak férfi prostik is.
2019. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

jah...végül is lehet, hogy nem vagy te sem valami szép.


Vagy hagyd a netet ha úgy is egy nyűglődés. És ismerkedj élőben.

2019. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet vagy linkelj egy hozzád hasonlót.
2019. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%

Élőben tapasztalom ezt. Fogatlan(elfeketedett fogú, de iPhone az kell) kövér, kopaszodó(apuk-merthogy gyerekük is van), max érettségivel rendelkező esetleg kisebbségi, építőmunkás, vagy alig 25 éves kisgyerek akarna valamit tőlem.

Se kövér nem vagyok(nem is voltam), sem iskolázatlan, átlagos kinézetem van. Mégis ezek pályáznának rám.

Az ilyen nem tudom hol él és mit gondol.


A NEM-et pedig képtelen felfogni.



(Egyébként nem keresek társat)

2019. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Igen igy mint 7.

Még en erzem magam kellemetlenül hogy nem et kell adnom, mert annyi szinten sincs hogy làssa hogy abszolut nem vagyunk egy vilag es neki nem egyertelmü hogy most en nyitott vagyok e felé vagy sem. Amit amugy keptelen vagyok megerteni hogy ez hogy nem egyertelmü nekik??

Még nekem kell kellemetlenül ereznem magam ha Ö nem megy fogorvoshoz es nem akarok ismerkedni tovabb, erre megkerdezi megcsokolhat e. De hogy ezt is hogy testik össze?? Ha latni sem akarom miböl gondolja hogy akkpr csokolozni azt fogok?


Miközben a normalis sracok meg hu ez nekem gyors meg ilyenekkel jönnek.

Wtf?

2019. nov. 16. 14:37
 9/33 A kérdező kommentje:

Eddig csak elöben volt baratom.

De mar komolyabbat szeretnék.

2019. nov. 16. 14:38
 10/33 anonim ***** válasza:
És mit teszel annak érdekében, hogy lehessen?
2019. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!