Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire igénytelenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire igénytelenek lenének a férfiak párkapcsolatok terén? Ilyen mindegy csak barátnőm legyen hozzáállás uralkodik?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor ezt tapasztaltam mikor összejöttem egy pasival, hogy kémia semmi nem volt, csak összejöttek velem, hogy legyen "barátnője" Még az elején kis lelkesek voltak, aztán nem kerestek, nem akartak programokat csak el voltak, persze szex az kellett. Úgy látom ez van csak bennük, hogy legyen csajom. Ez lehet a magyarázata annak, hogy mi nők többször visszautasítjuk a pasikat, mert igényesebbek vagyunk, és csak akkor jövünk össze a pasival ha AZT érezzük.
2016. júl. 25. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Csak magadat hibáztathatod ha összejössz egy ilyen férfival.Saját bevallásod szerint is érezted,hogy ilyen a szitu mégis összejöttél vele.Téged ilyenkor mi motivál?
2016. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Elején nem tudtam, azért jöttem össze vele, ezek a dolgok később derültek ki, később éreztem, természetesen utána szakítottam
2016. júl. 25. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal hosszabb ismerkedési fázis kell,hogy kiderüljenek a dolgok.
2016. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van, mi férfiak ilyenek vagyunk, egytől egyig.
2016. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"csak akkor jövünk össze a pasival ha AZT érezzük." Tessék mondani: MIZT?????
2016. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Könnyűvérű vagy, odadobtad magad 3 mondat után a pasinak, és még neked áll feljebb, hogy még panaszkodsz rájuk?


Tudtad előre, hogy ki fognak használni.


Mégis belementél.


Csak magadra vess.


Remélem el is dicsekedsz a következő ígéretes pasinak a párkapcsolati múltadról, hogy aztán ő is csak használt tárgyként hajítson ki téged!

2016. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, meg még egy jópár srácot ismerek akik szintén nem.
2016. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ez lehet a magyarázata annak, hogy mi nők többször visszautasítjuk a pasikat, mert igényesebbek vagyunk, és csak akkor jövünk össze a pasival ha AZT érezzük."

A városban ennek inkább az ellenkezőjét láttam, irtó bunkó, tiszteletlen, sötét, flegma pasik úgy beszéltek a barátnőjükkel, hogy rossz volt nézni, de a lányokat láthatóan nem zavarta, fel se háborodtak. Én a helyükben már rögtön ott kiosztottam volna őket és továbbmentem volna egyedül. Van alapja annak az általánosításnak, hogy a bunkók könnyen találnak nőt maguknak.

2016. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!