Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők valóban ilyen tökéletesek vagy a média hatása miatt ilyenek? És a férfiak valóban ennyire igénytelenek?

Figyelt kérdés
Pl Tinderen a 25-40 szingli nők kb 80%-a szép, jó alakú, diplomás, vezető vagy jól fizető beosztásban, mindenkinél nyaralós fotók, rengetegnél távol keleti, amerikai is, éttermes, bulizós, edzőtermi fotók, extrém sportok, hegymászás, sielés meg kb ezer másféle.. Fiúknál meg kb a kocsi mellett pozolás, ócska gyúrós meg a kamu kutyás fotók mennek 80%-ba. Tisztelet a kivételnek, csak a nagy általánosságról beszélek. A nők valóban ennyivel jobbak, csak eddig el voltak nyomva?

2019. máj. 30. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
En azert latok sok meno pasit is tinderen. Sebesz, fotos, programozo szinten otszaz nyaralos keppel. Vannak a fentiek is, de lanybol is van csomo proli pitcha aki jol nez ki, de latod h mukormos vagy szoli recepcios. Nem mintha az baj lenne, de kozel sem mki vezeto meg mittudomen.
2019. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Jót röhögök ezen a faszmeregetesen, főleg ha nőkről van szó. Közben meg ha jól belegondolsz az egésznek semmi értelme.
2019. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Édes Istenem!
2019. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon el van tévedve az a nő, aki szerint ezek olyan nagyon fontosak egy férfi szemében, mint utazgatás, végzettség, karrier. Ezek a nők azt hiszik, hogy a férfiak is ugyanazok mentén vonzódnak a nőkhöz, mint ők a férfiakhoz. (Ennek a férfi verziója az, amikor egy férfi meg azt hiszi, hogy csak a kinézete számít)
2019. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1 mint irtam nagy általánosságban...persze hogy sok értelmes, tartalmas életet élő férfi is van, de sokkal kevesebb köztük az egyedülálló mert akkora rájuk a kereslet.


#2,3 ????? Nem értem a válaszotokat


#4 lehet hogy el vannak tévedve , de attól ők igy élnek.

És ugyanezt várjak el a férfiaktól is...

2019. máj. 30. 22:47
 6/17 anonim ***** válasza:

5

Akkor nem kell velük foglalkozni. Bőven vannak helyes nők alacsonyabb elvárásokkal is.

2019. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki csak azzal tudja eladni magát milyen helyeken volt , vagy reklámozni hogy igazából mire van szüksége az a szememben egy nulla. Nem , nem az zavar , hogy jó szép helyeken volt vagy felrakja az előnyős képeit amik ott készültek de amikor 20-50 darab kép van fent ezekről az egy kicsit egyértelmű. Persze tudom ezek az oldalak a luxus prostik társ keresője.
2019. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A média abban kondicinonálta az agyat, hogy csak a külsőségekre építve alakítson ki egy azonnali első benyomást. Nem feltétlenül nemspecifikus, mert akkor kevesebb boyracer is lenne lefingott E36/E46 BMW-vel, de a nőknél sokkal nagyobb arányban figyelhető meg. És a mókás az egészben, hogy egyáltalán nem azért csinálják ezt a PR-hadjáratot, mert nekik jajjdeqrvajó, hanem hogy a világ és a vélt vagy valós (de inkább vélt) vetélytársaik felé kommunikálják, hogy ŐK jajjdeqrvajók. Mert hát tök egyértelmű, hogy vadidegeneket ez rettentő mód érdekli.
2019. máj. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem tudom... A hétköznapi életben figyelem a nőket, és az arcuk, lábuk, külsejük sokuknak tetszik, de csak pár lépés távolságból, mert tudom, hogy ők is ugyanolyan embere, mint én, tehát ugyanolyan esendőek, ugyanazon alapvető szükségleteiket elégítik ki, mint bárki más. A net ezzel szembe olyan embereket mutogat, akik töki, de teljesen, akiknek nincs semmiféle bajuk, nincs is pl.: WC-zési igényük.

A férfiakkal szembe nem tudok/akarok véleményt mondani, de ők a valós-, és a netes képek alapján jobban földhöz ragadottabb életmódot mutatnak.

2019. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Szedd már ki az ostoba fejed a telefonodbol es nézz körül a való életben.
2019. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!