Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati egyenlőség, hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati egyenlőség, hát az meg mi?

Figyelt kérdés

Kedves fiú/férfi tagjai az oldalnak, ez a kérdés most a leginkább nektek szól. Ha az ismerkedés kezdetekor még azt mondjátok a lánynak, hogy mindketten egyenlő felek vagytok (ti pedig, teszem azt, már nemzetközileg elismert, befolyásos szakemberek, stabil anyagi és mindenféle egyéb bázissal), hogy fordul ez át a végére abba, hogy ha a lány nem ugrál pontosan úgy, ahogy ti fütyültök, elkezditek lebombázni az önbecsülését? Ráadásul úgy, hogy maga a lány is esetleg ígéretes jövő előtt áll, és eljátsszátok neki, hogy ti ennek ugyanúgy örültök, mint ő?


Igen, saját sztori. És igen, borzasztóan fáj a mai napig is, amiken átmentem az illető miatt, de nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy miután a volt barátom nem tudta elérni, hogy mindenben alárendeljem magam az ő kényelmének, átnyergelt egy nála/nálunk sokkal fiatalabb (megjegyzem, még én sem múltam 25), még alakítható kislányra, aki nem kérdez feleslegesen, és rászorul a támogatására. Én már évek óta dolgozom, éppen idén kezdenek úgy alakulni a dolgaim, hogy talán végre beérik a több éves, kemény munkám gyümölcse a leendő szakmámban...szóval elég önálló, maga útját járó karakter lettem az évek során, ehhez mért szókimondással és őszinteséggel, sajnos vagy nem sajnos, de szinte az összes élethelyzetben. Viszont szeretni a végsőkig tudok, és stabil támasza vagyok azoknak, akik fontosak nekem. Mindeuek ellenére rendre megkaptam a volt kapcsolataimtól, hogy nem vagyok "elég laza", "valami hiányzik" és társaikat. Csak azért, mert az életemet következetesen élem, és nem tűröm a mellébeszélést - én azt adom mindenkinek, amit lát, trükkök nélkül.

És mégis, srácok: ha néhányótok egy saját lábán is megálló, határozott csajról ábrándozik, miért lepődtök meg, ha az aktuális kiszemeltetek ennek megfelelően is fog viselkedni? És ezért miért lesz még ő a szemét?

Nem kamukérdés, nem önsajnálat, csak tényleg nem értem. Pedig már nagyon szeretném.



2019. nov. 16. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az ismerkedés kezdetekor még azt mondjátok a lánynak"


Ilyenkor bárki bármit mondhat, tök mindegy. Nem ismered. Kifogtál egy idiótát. Ennyi.

2019. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező! A te gyengeséged, semmi több! Nekem kicsit szánalmas, amikor egy nő mindent eltűr, sőt még pedálozik is. Lehet ennél még lejjebb is sűllyedni: pedálozol egy olyan pasinak aki egy végképp nulla, és megkérdezed a gyk-n, hogy hogyan tudnék jobban kedveskedni, szexizni neki.


Nekem a zsánerem a határozott erős nő. Nem vagyok én egy kiskirály, anyuci pici fia, hogy a talpamat nyalja bárki is. Sőt, ha érzem az egyensúlyt, én is sokkal jobban teljesítek az élet bármelyik területén. Sajnos rengeteg fiú és lány önbizalom hiányos, önképzavaros vagy rossz családi mintát kapott.


Én vagyok a férfi, én udvarolok, a nő tudja fogadni, ez alap. Egymást erősítjük, nem pedig romboljuk.


Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért jó egy mérgező kapcsolatban élni, ráadásul úgy, hogy mindenben alárendelt szerep jut? Ja, és még szexuálisan is a maximumot adja? Azt gondolják hogy majd megváltozik valami?


Az igazság az, hogy én nem tudom sajnálni ezeket az embereket! Bakker, én férfi létemre "válogattam". Pedig sosem voltam egy amerikai sztár színész külsejű. A slussz poén pedig az, hogy mindig is volt barátnőm. Ráadásul a felső polcról. Egyébként az van, hogy a "nagy" férfiakat egy erőtér veszi körül, amibe ha belép egy nő, lebénul. Igazából nem is a férfi létezik egy ilyen kapcsolatban, hanem az erőtér. Valami óriási megtiszteltetésnek veszik, ha beléphetnek oda, semmi sem számít, még az sem, hogy lehúzza az energiaszintet, és pszichésen is megterhelő.

2019. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

oké nos férfi vagyok 20 éves vagy inkább férfiú? mindegy a lényeg nincs tökéletes kapcsolati egyenlőség mert minden kapcsolatban van egy tanár diák kapcsolat! nálunk anya a főnők :D anyám egy nagyon domináns alak néha sok is... de senki sem tud teljesen egyedül boldogulni! hidd el!!! lehetsz te független de meg mondhatod hogy most te mennyire az vagy mikor legbelül egy társat akarsz! és igen úgy 14-15 éves koromban én is azt fuu azt szajkoztam hogy az lehet a tökéletes kapcsolat amikben teljesen egyenlők vagytok de nem! ilyen tényleg nincs! most már tudom ezért nem mondom sosem azt amit neked mondtak, az én kapcsolataimban én leszek a főnők de nem diktátor nem is kiskirály hanem én leszek a dominánsabb ne vedd magadra de a szüleim és a környezetem révén egy nagyon morális személyiséget kaptam sajnos sok ember nagyon eltud deformálodni és láttam is ilyent elég sokszor ez azt jelenti hogy vannak olyan dolgok amikből abszolút nem engedek! pl: drog, dohány, tetoválás, a durvább piercingek (nyelv, mell, vagina, orr, száj, szemöldök meg a tragus és a belső fül pc szintén undorító) az olyan öltözködés amikben kint van a fenék, combok (extra mini nadrág amik már csak épp hogy a feneket takarják) a tevepata vagy dur dekoltázs no meg fiú barátok... egészségtelen élet mód (napi 2-3 óra alvás stb)

ezekből semmiféle képen nem engedek de ahogy írtad! végtelenségig hűséges gondoskodó szerető típus vagyok felőlem nyugodtan építheted a karriered amíg az nem illegális vagy épp prostitúció vagy egyéb szexuális vagy kontaktusos tevékenység felőlem akár milliókat is kereshetsz persze nem pont rád értem hanem csak így fogalmaztam meg a mondatot komoly kapcsolatra vagyok csak vevő ezért nem is kezdek ki mindenféle "NŐVEL"

2019. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

JA AZ MEG a másik hogy qurva szarul választasz be ugrasz minden kapcsolatba... nálam ez is egyfajta tiltó lista :D

jó oké most nevezhettek itt nagyképűnek meg minden csak az a baj hogy aki nem enged azokból a dolgokból amiket a legfontosabbnak tart annak nem lesznek ilyen mérgező kapcsolatai...!!! ahol csak szenvedsz...

2019. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

A kulcsszó a "határozott, maga útját járó nő" egy párkapcsolatban nem a magad, hanem közös utat jártok. Ha közös vagy kis kitérővel elérhető mindkettőtök uticélja, akkor általában összejöttök, ha ellenkező irányban van össze se jöttök. Ha az derül ki, hogy csak jó lenne a másikat megdumálni, miután érzelmileg kötődik, hogy csináljon szépen hátraarcot, az sem fog ugye működni. Ott hagytak, mert a saját gesztenyéd sütögetése volt a fontosabb.

Tényleg lányok, segítő szándékkal mondom, a "független/szabadszellem vagyok" és társait felejtsétek el, ha elköteleződést akartok, mert ezekhez a szingliség jár. Nem kell rajta meglepődni, sem megsértődni.

2019. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kegyetlen leszek de őszinte. Sok 50 éve házas párnál a nő azt mondja,azért vannak ennyi ideje együtt mert tolta a pasi szekerét. Esetedben a párod szép karrier előtt állt,ha jól értem. Minden sikeres férfi mögött áll egy nő....Csak van alapja a közhelynek. Párod tipusu pasinak pont az kell ,hogy legyen erős támasza aki ott van mögötte. Ellenben te nem támasz voltál,hanem ugyanazt csináltad mint ő. De neked szintén egy "néma"támasz kell. Akár szüleim anya "sztárpedagógus" napi 12-14 órat dolgozik(itthon 4-5öt) de elitebb suliban tanít,apa karbantartó +buszvezető . És végezi ha itthon van a házi munkát ül a hideg (miatta nem kell fűteni...) előszobában szenved.

Az általad említett egyenjogúság az elhidegüléshez vezet....te is folyton projektelsz valamit ő is ....Az új csaja meg támogatja a párod a saját projektelésében.

2019. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egymáshoz valók.

Neki nem saját lábán álló nő kell, hanem akit lehet gyámolítani, neki nem kell támasz, ő támaszt.

Lehet a kezdetekkor még megfeleltél ennek, de aztán kinőtted ezt a szerepet, ő meg keresett olyat, aki ennek megfelel.

Neked is el kellene engedni ezt a befuccsolt kapcsolatot és olyan pasit keresni, akinek rád van szüksége.

2019. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtatok. Bár lehet, nem voltam én sem egészen világos mindenben: a félreértések elkerülése végett támogattam én mindenben a volt barátomat, meg valamilyen szinten ő is engem, de mégsem éreztem azt, hogy komolyan venne. Távkapcsolat volt, elég durva "se veled, se nélküled"-etapokkal, és nem: nem estem tőle sosem hasra. Az egész ismeretségünk onnan indult, hogy azért kezdett el érdekelni, mert meg merte mondani nekem azt, amit senki más (igen, kitalálhattátok, elég sokan tartanak tôlem a környezetemben, nem is értem :DD), és neki is én voltam az a legfőbb bizalmasa, akinek elmondta a titkait, és véleményezte a projektjeit. Adtunk tanácsokat egymásnak, sokat beszélgettünk, mégsem mert beleugrani úgy a dolgokba úgy igazán - ami nálam a korlátok nélküli kommunikációt jelentette volna. És mivel még most is akarná velem tartani a kapcsolatot, amikor már itt van neki ez a csajszi, fogalmam sincs, mit higgyek róla. De nekem ez nem azt mutatja, amit szuggerálni akar nekem, hogy szerelmes. Csak azok alapján, amiket mondott a lányról is, elgondolkodtam, hogy tud-e magán kívül bárkit is szeretni. De ilyen ez a "popszakma", úgy tűnik. :)
2019. nov. 22. 07:26
 9/9 A kérdező kommentje:
*elgondolkodtattatok :D
2019. nov. 22. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!