Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki érezte már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érezte már úgy, hogy egyáltalán nem tud kompatibilissá válni a másik nemmel?

Figyelt kérdés
Akár férfiként, akár nőként. Volt már több hosszabb párkapcsolatom (most is van), illetve egyéb ismerkedési kísérleteim is, de valahogy mindig újra és újra ugyanoda lyukadok ki, hogy én egyszerűen hosszú távon az élet jó néhány területén nem tudom megértetni magam a férfiakkal és mindig felmerülnek azok a hasonló problémák, amiket akárhogy próbálunk, nem tudunk megoldani. És ez egyébként nem csak a párkapcsolataimra érvényes, hanem férfi munkatársakkal való együttműködésre és a családom férfi tagjaival való konfliktusaimra is. Valahogy főként a problémamegoldás, -kezelés, gondolatkifejezés és kommunikáció terén annyira máshogy működünk, hogy egyszerűen nem tudunk közös nevezőre jutni, maximum ideiglenesen, amikor megbeszéljük, hogy ki mit szeretne másként, de x idő után ugyanúgy felmerülnek ezek a problémák. Én emiatt már teljesen úgy érzem, hogy értelmetlen bármiféle párkapcsolatot kialakítanom, mert épp elég, ha a családtagjaimmal és a kollégáimmal le kell futni ugyanazokat a köröket újra és újra, de a nők közül összességében még azokkal is sokkal jobban tudok kijövök, akikkel egyébként semmi közös nincs bennünk. A szűkebb baráti körömhöz is gyakorlatilag csak nők tartoznak, mert velük tudok egy húron pendülni. Másoknak is ilyen visszatérő problémát jelentenek dolgok a párkapcsolatukban? Vagy tényleg vannak olyan személyiségek, akiknek nem való a párkapcsolat?
2019. nov. 16. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hát az agyhalott, asszonyukat megverni képes, büdös patkányok nem kompatibilisek. De sajnos ma sok nő se az a férfiakkal. Mert mind a helyes, jó képűre megy. Soha nem volt még senkim, folyton elutasítottak. 32 leszek jövő májusban.
2019. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"nem tud kompatibilissá válni a másik nemmel?" Nekem gyanus, hogy fogalmi zavaraid vannak. Igy tényleg nehéz mással megértetni magad.
2019. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!