Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hülyeség, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy a fiúknak a "cuki alacsony" lányok kellenek, még a magasaknak is? Minden igazán magas pali a 180 cm magas egyik, illetve a magassarkúval hasonló magas másik barátnőmet nézi.

Figyelt kérdés

Irántam meg csak az alacsony srácok érdeklödnek.

Pedig a net olyanokkal van tele, hogy:

"Légyszi, alacsony lányok, ne nyúljátok le a magas pasikat, nekünk jobban kellenek!"

~ magas lányok


2019. nov. 7. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahány férfi és nő annyiféle igény, ráadásul mindig csak adott emberre vonatkozik az igen/nem döntésünk, egy újabb jelölt esetén, lehet hogy pont vonzó az ami másban taszító.
2019. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Magas lányként én nagyon ritkán tapasztaltam ilyesmit, pont ahogy a többi magas barátnőm.
2019. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ahogy 1-es is írja, embere válogatja.


Nem kellenek az általánosítások mert például ide is ír majd több ember is, hogy náluk nem így működik.


És ugyanúgy még máshol másik 10 embernél sincs így.


Te illetve páran ilyeneket fogtok ki.

2019. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Magas srác vagyok (195 cm) és nekem is első sorban a magas csajok tetszenek (175-180 cm és afelett), szóval igazad van.
2019. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Szóval te is lenyúlnád a magas pasikat.
2019. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Kinek mi. Nekem a cuki alacsony tetszik, mégsem találtam eddig ilyet. Persze ezen kívül azért sok minden fontos.
2019. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

180cm nem olyan magas..

Tesóm akkora tőle cipővel orra fölé érek

2019. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert szebbek a barátnőid, magassagtol függetlenül.
2019. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
190 centis férfiként eddig csak 175, vagy afeletti barátnőim voltak. Teljesen véletlenül alakult így. Hidd el, ha érkezne egy 160 centis nő, aki szőröstől-bőröstől kellene, nem hezitálnék azon, hogy járjak-e vele vagy sem. Az apróbb nők is tudnak kegyetlenül vonzók lenni.
2019. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Abba már belegondoltál, hogy lehet hogy nem a magasság a gond, hanem a barátnőid nem csak hogy magasabbak de szebbek is nálad? Az alacsonyak meg azért próbálkoznak be nálad, mert egy alacsony férfi nem válogathat?
2019. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!