Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokakra igaz-e, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokakra igaz-e, hogy miután nagyot koppantak egy rosszfiú-rosszlány típusúval (válás), utána (35-40 éves kor után) már kellene nekik a becsületes típusú férfi-nő?

Figyelt kérdés

Már többször láttam ilyet, most legutóbb egy ismerőssel összefutva megtudtam, hogy végülis házasságot kötött, 35 éves elmúlt már ekkor. Vidám alapbeállítottságúnak, konzervatív gondolkodásúnak ismerem, mégis egy elvált emberhez ment hozzá. Pedig ő elég nyitott az emberek felé a konzervatív értékrendje mellett, és szimpatikus benyomást kelt szerintem legtöbbekben elsőre, és mégsem a saját kategóriájában talált, mert az elvált mégis más. (Most ne sértődjenek meg az elváltak, nem tudom szebben mondani, értitek.)

Mert hogy én miért nem találtam, azt értem, de hogy ő egy ilyen szimpatikus, nyitott, barátságos természettel miért nem talált egy olyat, akinek az első házassága lenne, nem értem. (Ettől kicsit felmentve is érzem magam.)

Ennyire lehetetlen az ismerkedés?

Ez kiragadott példa volt, láttok egy ilyen tendenciát? (Olyat láttok, hogy két becsületes típus, első házasság, és tartós?)



2019. nov. 18. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Jofiu jolany unalmas ezzel van a gond.
2019. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezeknek az embereknek nem a jó tulajdobsagaival van a baj,hanem ami hianyzik,azzal!
2019. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Azt írom, hogy válás után már kellene a normális az összes tulajdonságával.
2019. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem, utána is a rossz kell :)
2019. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de utána is a rossz kell, csak megelégednek a jóval.
2019. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi köze van a rosszfiúságnak ahhoz, hogy valaki elvált???

Egy válás mögött ezer meg egy indok lehet. Senki nem lesz attól rosszabb, hogy nem működött egy házassága. A mai világban ez semmit nem jelent már.

2019. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 annak úgy kell, ha a saját hibájából se tanul.
2019. nov. 19. 08:09
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 azt hogy? hosszútávon ez is kibukik.
2019. nov. 19. 08:10
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 ez is lehet a válás oka. nem írtam, hogy csak ez az oka. de aki nemelvált létére elválttal házasodik, az lejjebb adja.
2019. nov. 19. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!