Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy azért nem akarom randira hívni, mert nem tetszik a családja?

Figyelt kérdés

Lenne egy nő, tetszik, szép is, viszont a családja nem. Ismerjük egymást régebbről, ismerősök vagyunk fb-on, szoktam látni a képeit, és látom, kik a rokonai, és egyszerűen nem tetszenek. Tudom, hogy nem velük kell együtt élnem, nem őket kell megcsókolnom, de mivel család lennénk, találkoznom kellene velük, amihez nincs kedvem.

S ezzel felvállalom, hogy nem csak megfektetni szeretném az illetőt, mert tényleg hosszútávon nézem, hogy legyen-e ebből valami vagy sem.

Tudom, hogy teljesen hülye vagyok, hogy ilyen részleteket is figyelembe veszek, de más járt így, hogy kívülálló dolgok miatt mondott nemet egy randira?


2019. nov. 18. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van erre hogy nemet mondj. Te tudod, te érzed hogy kérsz e ebből a pereputtyból.

Ha friss kapcsolat, próbálj azért puhatolózni hogy milyenek, mert ha nem ismered őket, csak képről, akkor jobb ha nem vagy előítéletes.

2019. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen megértelek. Anyósjelöltem ha ideges, úgy veri a mellkasát mint egy gorilla, plusz beleharap a szajába is, hogy folyik a vére. A férje se jobb. Tiszta pszichiátria. Nem fogom elvenni a barátnőmet, mert kijön rajta a hülyeség. Olvastam, hogy öröklődik.
2019. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva zavar, hogy lassan mindenki csonka családban él. Ez is zavar, hogy egyik rokona már egyedül él gyerekkel, nincs kedvem emiatt több helyre menni egy családi látogatásra.
2019. nov. 18. 19:45
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: sajnos erre is van példám, exem nemcsak az anyjától örökölte az idegességet, hanem az anyja is örökölte az ő anyjától.
2019. nov. 18. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Normálisan gondolkozol.

Előbb-utóbb elkerülhetetlen lesz a család meglátogatása, ahol nagyon feszélyezetten éreznéd magad, esetleg (ami gyakori)szóváltásra kerülne sor. Kínos lenne a helyzet.

2019. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem kellene a rokoniai miatt előítéletesnek lenned.Honnan tudod,h csak mert van néhány családtag akik csonka család majd biztos vele is így járna vki.Elmondom neked,h van arra is pl,h minden családtak példamutató életet él (ki tudja ebből mennyi csak a látszat,de az mind1 is) és még is van egy tag aki elzüllött vmiért.

Az illetőt az alapján kell megítélni,h ő maga milyen ember.

2019. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyrészről megértelek, másrészt tökéletes család nincs. Mindenhol van valami gebasz, mindenki örököl olyat ami nem előnyös tulajdonság. Te is. Ezt el kell tudni fogadni, normális keretek között.
2019. nov. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Anyukám annak idején Apukám családi hátterét vette volna választásának alapjául, akkor most nem lenne 4 gyereke, 2 unokája, 30 éves boldog házassága. Képesek voltak a falubeliek megállítani az utcán, hogy jól gondolja meg, hova házasodik...sajnos olyan rossz körülmények között éltek nagyszüleim.
2019. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam, szerencsére nem hallgatott rájuk.. :)
2019. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!