Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Hölgyek! Mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Mennyi az esélyem arra hogy 42 évesen normális társat találják? Nem alkalmira gondoltam. Úgy érzem mintha minden nőnek volna párja aki tetszik nekem. Pedig állítólag sok a szingli.

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nőknek címezted a kérdést, de férfi is tud erre válaszolni. Az a nő, aki mind külsőleg, mind belsőleg rendben van, és vágyik is kapcsolatra, meglehetősen hamar elkel. Tehát ha normális, és jól kinéző nőt akarsz, nem túl jók az esélyeid.
2019. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
A te korodban is vannak a korukhoz mérten jól kinéző nők ,csak ő nekik is a fiatalabb hapsik kellenek egy részének persze. Az esély annyi mint másnak, jó időben kell lenni jó helyen és felismerni a lehetőséget, talán a lehetőség felismerése a legtöbb férfi veszte.
2019. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy csak 1x olyan nőnek udvarolj aki nem tetszik ! Lehet azonnal sikerülne. Az elméletem alapján jobb kinézetű nőt akarsz mint ami ferfiak közt te vagy! Ez zsákutca és nem lesz siker.
2019. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tartóm magamat annyira jó pasinak de nem vagyok szerintem csúnya akivel ne lehetne megjelenni.
2019. jún. 8. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Biztos akadnak szingli 35-45 közötti nők.
2019. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

A te korodbeli nőknek már van gyerekük. Ha ez is megfelel, akkor találhatsz, csak ahogy előttem is írták, jókor kell jó helyen lenni.

Hamarosan én is szingli anyuka leszek, 40 alatt vagyok, de nem vagyok naiv. 3 gyerekkel nem nagyon fogok elkelni. Talán pár év múlva, amikor már nagyobbak lesznek.

Próbálj te is úgy gondolkozni, ha jön valaki, akkor jó, ha nem, akkor keresel tovább. De ne ess kétségbe, bőven fiatal vagy még, számos esélyed van.

2019. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha egy nőnek gyereke van az nem gond, ebben a korban ez természetes. Ha nincs az szerintem nagyobb gond.
2019. jún. 9. 08:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 osztálytársam is 40 fölött szült először, mert az első házasságuk nem jött be, és nemrég találtak párt akivel viszont minden simán ment. Nagyon aranyos kedves és csinos lányok, nők. Mondjuk az egyik kifejezetten kislányos külsejű még mindig.
2019. nov. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ketszer lettem szingli 40 felett...mindket alkalommal társkeresőn találtam párt kb 24 órán belül... Azt hiszem azért keltem el ilyen hamar mert nem az a sablonos nő vagyok aki azzal kezdi hol dolgozol mennyit keresel hol laksz van e autód stb. A masodik szingliseg valójában özvegyseg volt tehát nem a kapcsolattal volt gond!
2022. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!