Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, titeket az zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket az zavar, ha egy férfi nem szeret főzni, mosni, boltba járni és takarítani?

Figyelt kérdés

Mindet meg tudom csinálni, sőt néha szeretek főzni egy nőnek, de nem bírom ezt minden nap munka mellett..

Böven elég sok időt elvesz az életemből a munka, minek keressek pénzt, ha utána még csak hátra sem dőlhetek?


Heti háromszor jön takarítónő, ő a szennyesem is kimossa, kaját általában rendelni szoktam, bolti bevásárlást pedig úgy intézem, hogy melóhelyen megrendelem és este házhoz szállítják, mikor kell valami.


Ez elviselhető egy férfitól? Vagy ezt lustaságnak vennétek?


2019. nov. 19. 10:18
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
És ha lenne barátnőd akkor is mehetne a takarító??
2019. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
92%
Amíg megoldod, és nem a másiktól várod el, hogy ő azért dalolászva mosson, főzzön, takarítson, a napi munka után, addig nem érdekelne.
2019. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
És ugye kapcsolatban is így maradna és nem ingyen bejaronot akarsz.
2019. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
86%
boltba azért szerintem el tudnál menni, az nem nagy kaland. Mg a mosogógépbe se nagy kunst bepakolni a cuccokat és akkor mondjuk heti 1x jön a takarítőnő, máris jobban hangzik..
2019. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
80%
Mit akarsz? Te vagy az álomférfi, aki milliókat hoz haza! Aztán még megvan a kiszolgáló személyzeted is. Mondom én hogy te vagy a tökéletes férfi. :)
2019. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
75%

Nem zavaró, de ha az én párom lennél éhen halnank.

Barmit megcsinálok, csak boltba ne kelljen jarnom, mazli, hogy ferjem ezt átvállalta .

En havonta 1 szer megyek kb, vele együtt, de gyötrelem, ő imad nézelődni, válogatni, lassított felvetelbe vasarolni, en a végére mar izzadok, es 36 különböző módon kinyírom gondolatban :D



Egy nőt se zavarna, csak akkor is tartsd meg a bejárónődet mikor kapcsolatban leszel ;)

2019. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd mellett is mindez így maradna, és nem tőle várnád ezeket, akkor nem gond.

Hidd el, a nők se nagyon bírják munka mellett, főleg ha nem muszáj.


Ha onnantól megszűnne a takarítónő, akkor igazából akkor se zavar, ha nem szereti ezeket, bőven elég, ha megcsinálja, nem muszáj szeretni is mellette.... Én se szeretek takarítani, teregetni, ruhát hajtogatni....

2019. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek főzni, mosni, boltba járni és takarítani. Szerencsére eleget keresek, hogy más megcsinálja ezeket helyettem.
2019. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
9%

Hat igen amugy qurva nehéz egyszerre dolgozni és vezetni a háztartást!!! Nyugi ezért nem ítélnek el! De az hogy nem szeretsz főzni? Oke en sem szeretek minden nap de neha neha jó móka tud lenni!

De hidd el ha van pénzes bejáró nőre egy csajt sem fogja zavarni főleg nem az ilyen kis libákat akik szinten nem szeretnek főzni mosni takarítani sőt dolgozni sem és nem is tudnak főzni mosni takarítani 😅🧐😏😂

2019. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Én sem szeretek, mégis megcsinálom, mert az ilyesmi a felnőtt élettel jár. Felkelni reggel és elmenni dolgozni sem szeretek, de az élet nem kívánságműsor. Aki ezeket nem tudja lenyelni magában és tenni a dolgát, az nem nőtt fel teljesen és nem is alkalmas arra, hogy egyedül vagy a szülőkön kívül mással együtt éljen.
2019. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!