Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri csúnya férfiként szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri csúnya férfiként szép nővel járni?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel szerintem összeillünk, hasonló dolgok érdekelnek, el tudunk beszélgetni, és ez eddig rendben is van. De ő egy nagyon szép nő, nagyon sokan udvarolnak neki, én meg csak egy ronda ember vagyok. Állandóan féltékeny lennék, nem vagyok hozzá való semmire nem tartom magam. Viszont tényleg összeillünk, kedves velem, bejövünk egymásnak, és lenne velem. Mit tegyek, mit érdemes tenni?

2019. aug. 4. 22:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Bejössz neki é lenne veled. Eldobnád ezt az esélyt?
2019. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem akarom, de azt se akarom, hogy egy ilyen miatt mint én kelljen a baráti köre előtt szégyenkeznie. Bármikor talál sokkal jobbat.
2019. aug. 4. 22:34
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Belsőre is összeilletek? Igen. Akkor? Az csak a bónusz, hogy még vonzó is számodra. Sokaknak nem jut ilyen kegy a sors részéről, te meg még problémázol is rajta...
2019. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Mitől vagy ebben olyan biztos? Meg különben, ha minden oké köztetek, akkor miért ne?
2019. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Megertelek. De vagj bele!

Ha jo a kapcsolat akkor a nőnek is fontos lesz es nem akar majd félre menni mert értek neki a kapcsolatotok es nem akar elvesziteni.

2019. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha jo vagy az ágyban es sok penzed van akkor igen!
2019. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Reménykedem, hogy ha összejönnénk, nem kezdenek el az ismerősei kibeszélni, meg mondogatni neki, hogy keressen jobbat.
2019. aug. 4. 22:45
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Majd ő eldönti hogy kit tart szépnek!

Nem a szépség dönti el, kit szeretünk, hanem a szerelem dönti el, kit tartunk szépnek!

2019. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok az a baj, és kölyökképű, az ilyeneket soha sem hagyják békén, mindig belénk kell kötni. Nagyon nem szeretném ha szégyenkeznie kéne miattam a családja előtt, barátai előtt.
2019. aug. 4. 22:52
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ih de bolond vagy! Sok. Nőnek ez tetszik!
2019. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!