Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder-re érdemes-e felraknom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder-re érdemes-e felraknom olyan képeket is amiken másokkal együtt vagyok?

Figyelt kérdés

Ill. egyáltalán szabad-e? Tudjátok, személyiségi jogok meg ilyesmi.


Hogy szokás, mi szokás? Ha igen, hogy, kitakarva vagy anélkül?


Konkrétan erről a képről lenne szó, én a bal oldali vagyok, a zöld pólós. Ezen persze most kitakartam mindkét arcot, de értitek, a kérdésem tehát arra irányulna hogy a tinderre hogy rakjam fel, a nő arcának kitakarásával, vagy ne takarjam ki? (Amúgy nem barátnőm az illető és nem is exem, csak munkatárs.)

[link]


Ja, amúgy meg azért ragaszkodnék annyira hozzá, mert kivételesen ezen a képen egész jó mimikám van, ami nálam fotók esetében ritkaság, mert ált. vagy görcsösen alul- vagy túlpózolom őket.



2019. nov. 20. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy! Nem csak a személyiségi jogok miatt ne. Szerinted ezt melyik ismerkedni vágyó nő díjazná, hogy Tinderen a kolléganoddel pózolsz?
2019. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, semmiképp se tegyél ki olyan képet, amin nővel vagy. Nullára redukálja az esélyeidet.
2019. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik ilyent, és nem is lehet más képét engedély nélkül felhasználni. Amúgy lehet, hogy a Tinder szabályzata is tiltja.


Másrészt milyen elborult ötlet, ellenkező neművel virítani egy társkereső appon? Nem is értem az okát :D

2019. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En sem díjazom a kettesben vagyok fent egy nővel képet a Tinderen. Elsőre az jutna eszembe, hogy az exe, vagy a mostani nője. Biztos van másik képed.
2019. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tinder :D Egyenes út a gyökértelen élet felé :D
2019. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első négy válaszolónak: oké, felfogtam, és akkor azt a képet hagyjuk :) Velem lehet tárgyalni :)
2019. nov. 20. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fotók amiken a nem kívánt emberke ki van satirozva, van olyan ahol simán ott van 2-3 másik emberke is.
2019. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!