Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért leszek állandóan szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek állandóan szerelmes kb minden 2. nőbe, akivel randizom?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve elváltam, azóta nem találom a helyem a világban. Hamar lángra lobban a szívem egy-egy új nőért, akiket persze rendre el is riasztok a túlzott lelkesedésemmel. Sokat randizok, és szinte havonta más nőbe vagyok belezúgva. Olyan szinten, hogy másra se tudok gondolni, csak őrá. Ekkor hanyagolom a munkámat, nem eszem, bele vagyok bolondulva teljesen. Aztán 1 hónap múlva kezdődik az egész elölről, egy másik nővel. Megőrülök már magamtól egyszerűen. Pedig 5 évig voltam házas, ezidő alatt nem voltam szerelmes egyszer sem, szeretettel voltam a feleségem iránt, a munkámért éltem-haltam. Most meg nem is érdekel, csak a kötelező minimumot teljesítem bent az irodában...

(34/F)


2019. nov. 21. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért én eltudnám viseni ha valaki ennyire rajongana értem 😃
2019. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nem teherként felfogni. Én meg egyik randipartnerembe sem tudok beleszeretni egy ideje. Kedves lányok, szépek, és valahogy mégsem. Sokkal rosszabban élem meg azt, hogy el kell utasítanom valakit, akivel tök jól elvagyunk, mert nem érzem azt, hogy jól esne az, ha mellettem kelne reggelente.


25

2019. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De jó neked! Én nem vagyok szerelmes csak nagyon-nagyon ritkán az életben.. Inkább le is mondtam róla, mert 10 évente 1x (tehát eddig 2x) éreztem ilyesmit.. És akkor sem volt jó/beteljesült a dolog.


Tök jó, hogy te ennyire tudsz rajongani és vonzódni.

2019. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!