Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan személy, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy, aki a világot jelenti neked? Állandóan rá gondolsz, róla álmodozol, szerelmes vagy bele?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ilyen személy.Egyszer már jártunk fél évig. Szerelmesek voltunk, de buták. És vége lett.

Mostanában megint beszélgetünk. Ès én újra felideztem a sok szépet, ami köztünk volt.egyfolytában csak rá tudok gondolni, a gyönyörű szemére, arra a jó lelkébe.. Elmondani sem tudom. Kezdek nagyon szerelmes lenni.

Szerintetek újra össze jöhetünk?

Nektek van ilyen személy? Mi lett a vége?

Sztorikat is szívesen olvasok. :)


2019. jan. 18. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen, a férjem.
2019. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a pasi akit pár hónapja ismertem meg.

Nem tudom mi lesz a vége.

2019. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
19%
Hasonló helyzetben vagyok én is. Mióta először találkoztunk, szerintem már akkor kialakult valami köztünk (legábbis részemről) ami azóta folyamatosan tart. Fél évig voltunk együtt, utána fél évig egyedül, de nincs olyan óra hogy ne gobdolnék rá. Reggel ahogy magamhoz térek, ő az első gondolatom. Már megszoktam ugyan hogy egyedül vagyok, és tudom elő biztos megváltozott, de ha becsukom a szemem, érzem a jelenlétét. Nem tudom látom-e még valaha, de nem tudom nem szeretni, és elengedni belül. Eddig soha nem tudtam hogy ilyen is lehet a szerelem, de már nem bánom hogy megtudtam mert ez volt életem legszebb élménye. Most már nem félek semmitől. Ha Ő is úgy akarja, neki adnàm az életem, de ez már nem rajtam múlik. Ezért csak várhatok, és reménykedhetek, mert a remény hal meg utoljára...
2019. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt. 6 evig. Aztan vegre kiismertem, lehullott a maszk amit viselt es az en rozsaszin szemuvegem is.
2019. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van
2019. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

Van ilyen. Még nem éreztem így senki iránt. Nem teljesen kölcsönös még a szerelem de szerintem jól alakul. Állandóan rá gondolok, ha meglátom hevesebben ver a szívem, imádokminden percet mikor vele beszélhetek. Szeretném őt boldoggá tenni, magam mellett tudni.

23/F

2019. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez folyamatosan változik.
2019. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van. Nincs még vége.
2019. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Van. 10 éve a férjem. 😊
2019. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire hiányzik, próbáld meg, hátha össze tudtok jönni megint. Vagy komoly oka van, hogy nem? Mindig van egy kis esély amúgy.

Nekem nincs ilyen személy, de ha lenne, akkor megtenném amit lehet, hogy összejöjjön a dolog.

2019. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!