Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a huszonéves generáció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a huszonéves generáció, vagy csak én botlom ilyen lányokba? - Felesleges egyetem, raszta haj, saját készítésű ruha ékszer, civil összefogás, zöld óvoda, szeretjük egymást, nézzük ahogy nől a fű, értelmetlen munka.

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni, az ilyen bulizós, festett műkörmös dohánybolti eladó csajok 0 iq-val nem igazán vonzanak.


Az "értelmes lányok" meg ahogy észrevettem valamiféle fura idilli álomvilágban élnek, ami valamiféle modern hippi szektás társadalomnak tűnik, a fura szokásokkal, életfelfogással, pl.:

-Értelmetlen egyetemi végzettség (amivel nem lehet elhelyezkedni).

-Saját vagy barát által készített színes Amish típusú ruha (természetes anyagból).

-Vegán étkezés.

-Raszta vagy hasonlóan fura haj.

-Civil közösségi összefogás (zöld óvoda kell, meg fűzfavesszőből készült játék, színes kerítés, komposztáljuk a hulladékot).

-Baráti társaságban körbe ülve gitározunk, álomfogót készítünk, és nézzük ahogy nől a fű.

-Fura, értelmetlen vállalkozás, szakma, ami tartalmazza az alábbi szavakat: "projekt, koordináció, humán, innováció, erőforrás, tan", és informatikai szakkifejezések.

-Szintén fura, hogy az egészséges életmódba belefér a láncdohányzás.

-És az esetleges kisgyerekek nincsenek nevelve, nem tudnak viselkedni.


Valamiért ebbe a két csajtípusba futok bele (ez van a lakóhelyemen).

Milyen ez a modern hippi stílus? Mert engem így látatlanban valahogy kikészít...

27/F


2019. nov. 21. 21:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
22%

Sajnos én is ezt tapasztalom,az egyszerűblányok azok taszítanak.

Az értelmessebb meg vega,nyafogos stb...

Szerintem vidéken biztos vannak szép lányok,ők még nem ilyenek (talán)

2019. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
79%
Kihagytad a mosi betétet, gyerekesek esetében a mosi pelust.
2019. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Jesszus... Te hol éltél eddig barlangban?

Inkább tájékozódj, hogy miért krvára rohadtul fontosak azok a "fura szokások" amikkel rendelkezik a társadalom értelmesebb rétege.

Azok közül a munkák és vállalkozások közül amiket leírtál például egyik sem értelmetlen és alapműveltség ezeknek a szavaknak az értelmezése. Nem akarom elhinni, hogy 27 évesen ennyire elmaradott valaki és ennyire nincsen tisztában fontos dolgokkal.

2019. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Biztos öreg vagyok, de nem láttam még ilyen csajt. Hol teremnek? Bölcsészmérnök karok közelében?
2019. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem látok kivetnivalót ezekben a lányokban. Miért baj az ha valaki vegán, zöld, és hippi? És ha közben láncdohányos akkor mi van? :) Jobb lenne ha pacalt pacallal enne ÉS még mellé dohányozna is? :)

Szerintem nem gond, ha valaki re-ruhát hord, jobb mint minden nap venni egy fast fashion cuccot a Zarában. Az aki szép, az minden ruhában szép.

2019. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Szimpibb egy fokkal így elsőre, mint a tudja mit akar, kapcsolatban is független, fejlesszed magadat, de nehogy valami érdemi munkát végezz stb. :D
2019. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Valahogy megsem lehet annyira szar az a kepzettseg, ha egyszer IT teruleten dolgoznak.

Azt szinten nem ertem, hogy a civil osszefogas meg kornyezetvedelem miert zavaro szamodra.


Nekem kicsit elmaradottnak tunsz ezek miatt.

2019. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Menj mondjuk a mérnöki szakok közelébe a MOME meg bölcsészkar helyett. lol
2019. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

Én inkább azt látom ,hogy mnagyon sok az olyan lány aki dohányzik, iszik (inkább vedel), a legalpáribb módon, férfiakat megszégyenítve képes lealjasodni, fűvel-fával megdugatja magát, emelett nincsenek céljai, nme ért semmihez, de elvárja, hogy eltartsák.

A másik oldal valóban hasonló a te általad leírtakhoz, annyi különbséggel, hogy az ilyen raszta, hippiskedő csajok 99%-ban azon kívül, hogy füveznek és mindenféle egyéb drogot tolnak magukba, ugyanúgy nem értenek semmihez. Semmilyen végzettségük nincs, maximum valamilyen gyárban melózgatnak, esetleg fetrengenek az utcán egész nap.

2019. nov. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

-A fölösleges szak stimmel, meg kell mutatniuk, hogy ők képesek diplomára, hogy ők erősek, és hogy mondhassák, ők a diplomájukkal önfenntartók, a kisebbségi komplexusból adódóan.

-láncdohányzás stimmel, az egészséges életmód mellé. Úgy veszem észre a nők már valószínűbb hogy dohányosok, mint a férfiak

-pozitivitás álca, hogy ők milyen pozitívak, és ha (főleg férfi) beszél valami negatív dologról, akár valósról, akkor elkönyvelik negatív mérgező embernek, és nem látják a gerendát a saját szemükben, mert ezek a "pozitív" nők beszélik ki a legundorítóbban az embereket a hátuk mögött

-"projekt, koordináció, humán, innováció, erőforrás, tan" stimmel, mivel a szak amit csdinálnak a közgáz, vagy a buddhista főiskola


Többit én nem tapasztalom

2019. nov. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!