Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a huszonéves generáció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a huszonéves generáció, vagy csak én botlom ilyen lányokba? - Felesleges egyetem, raszta haj, saját készítésű ruha ékszer, civil összefogás, zöld óvoda, szeretjük egymást, nézzük ahogy nől a fű, értelmetlen munka.

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni, az ilyen bulizós, festett műkörmös dohánybolti eladó csajok 0 iq-val nem igazán vonzanak.


Az "értelmes lányok" meg ahogy észrevettem valamiféle fura idilli álomvilágban élnek, ami valamiféle modern hippi szektás társadalomnak tűnik, a fura szokásokkal, életfelfogással, pl.:

-Értelmetlen egyetemi végzettség (amivel nem lehet elhelyezkedni).

-Saját vagy barát által készített színes Amish típusú ruha (természetes anyagból).

-Vegán étkezés.

-Raszta vagy hasonlóan fura haj.

-Civil közösségi összefogás (zöld óvoda kell, meg fűzfavesszőből készült játék, színes kerítés, komposztáljuk a hulladékot).

-Baráti társaságban körbe ülve gitározunk, álomfogót készítünk, és nézzük ahogy nől a fű.

-Fura, értelmetlen vállalkozás, szakma, ami tartalmazza az alábbi szavakat: "projekt, koordináció, humán, innováció, erőforrás, tan", és informatikai szakkifejezések.

-Szintén fura, hogy az egészséges életmódba belefér a láncdohányzás.

-És az esetleges kisgyerekek nincsenek nevelve, nem tudnak viselkedni.


Valamiért ebbe a két csajtípusba futok bele (ez van a lakóhelyemen).

Milyen ez a modern hippi stílus? Mert engem így látatlanban valahogy kikészít...

27/F


2019. nov. 21. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%

Hát nem tudom, 22 vagyok, az ismerőseim nagy része is ez a korosztály és még csak nem is találkoztam ilyen emberekkel, max elvétve látok az utcán egy-egy raszta fiút vagy lányt, pedig értelmesnek tartom magam.

Én pl orvosira járok, nyilván el lehet majd helyezkedni a végzettségemmel. A fizetés már más téma, de ha ez lett volna a fő szempont, akkor eleve nem is ide felvételiztem volna.

Soha életemben nem készítettem még ruhát, tudtommal a barátaim sem. Azt fontosnak tartom, hogy minőségibb ruhákat vásároljak, amik nem nyúlnak ki/mennek tönkre 3 mosás után, de ez üzletekből is megvan, nem kell hozzá magamnak megszőnöm az anyagot 😂

Nem vagyok vegán, a mértékletességben hiszek étkezés terén is. Nem egészséges húst hússal enni és nem is minden húst szeretek, de azért időnként egy steaket szívesen megeszek.

Nincs raszta hajam, a fura már ízlés kérdése. Természetes göndör/hullámos hajam van, ami magától sosem lesz olyan sima és rendezett, mint egy szögegyenes haj, általában eléggé össze-vissza áll, de hát ez van, engem nem izgat különösebben.

Nem az én feladatomnak érzem az óvodák létrehozását, kerítés festést, fűzfavessző fonást. Ha valakinek ez fontos, akkor felőlem csinálja nyugodtan, engem nem zavar vele.

Eddig csak filmekben láttam olyat, hogy valakik körbe ülve gitároztak volna.

Nincs és valószínűleg nem is lesz vállalkozásom.

Nem dohányzom, kb évente kétszer iszom.

Nincs gyerekem, de számomra is fontos, hogy normálisan neveljék őket, ne csak odabaccanak nekik egy okostelefont, hogy foglalják el magukat, szülőként szóba sem jöhetne nálam ilyesmi.

2019. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Látom, aki átérzi a helyzetem, jó le lett pontozva :)


Értelmetlen munka alatt azt értem, amiből nem lesz semmi - legutóbbi csaj az első randin közölte, hogy szabadúszó újságíró (egyből gondoltam, hogy ez se kenyeret süt, pedig annak több értelme lenne), aztán amikor közölte, hogy nincs munkája, de valami buddhista lapba irkál, már nem bírtam tovább, eljöttem.


"nem ertem, hogy a civil osszefogas meg kornyezetvedelem miert zavaro szamodra" - Önkormányzati hivatalban dolgozom, így a hivatalban és az utcán is ezek a hippi csajok találnak meg, elsőre szimpatikusak, barátságosak, kedvesek aztán jönnek az idióta ötleteikkel:

-Van telkem, ahol műanyagzsákba rakott földből építenénk köralakú "szupervályog" házat, és én erre adjak engedélyt, mert volt Izraelben, és ott ilyen van... (Erre szoktam mondani, hogy Dubajban vitorlás felhőkarcoló van, és arra se tudnék engedélyt adni.)

-Aztán már több ház kellene, mert a haverokkal építjük és nekik is kell... (Az, hogy esetleg van országos előírás, az nem számít.)

-Aztán, hogy a szomszédja bútorlappal fűt, ami mérgezi a gyerekét, és csináljak valamit, mert feljelenti az önkormányzatot...

-Aztán, hogy a gyereke az óvodába jár, és szeretnék, ha színes lenne a kerítés, meg több természetes játék lenne, meg zöldtea, jóga, meditálás...


Nem egészen ismerem ezt a modern hippi társadalmat, de még a dohánybolti eladó csaj is szimpatikusabb (persze, 0 iq, de normálisabban áll hozzá az élethez).

2019. nov. 22. 15:01
 13/16 anonim ***** válasza:
18%

#12


"Látom, aki átérzi a helyzetem, jó le lett pontozva :)"


Nemnem. Aki nőknek nem tetszőt mond az van lepontozva. Most ez a kettő pedig egybeesik :)

2019. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon magamra ismertem :D hát bocs! :D

Szerencsére a hasonló pasikat ez nem zavarja és bőven tudunk válogatni.



23L, raszta, vegetáriánus, diplomás :D

2021. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14

Az a baj, hogy erőszakosan próbálják megváltoztatni a világot - ezért is jöttem el a hivatalból, mert már naponta ilyenek fárasztottak, és bármit mondtam valami idióta indokkal belekötöttek. Főleg az a semmiből akar építkezni (sárból, meg üvegpalackból), mert ezt látta a neten! Huh! Az OTÉK természetesen szabályoz mindent, és nemérti!

2021. dec. 7. 17:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Jaj, én ugyan nem erőszakoskodok senkivel! Mindenkinek a magánügye, ki hogy él. És ez a viselkedés még kontraproduktív is szerintem.
2021. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!